Domů / Novinky / Bamboolik v době virové
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Bamboolik v době virové

Bamboolik v době virové - Bamboolik    Fungujete? Rozesíláte objednávky? Je vaše zboží dezinfikované? Odpovědi na vaše otázky ohledně fungování Bambooliku v čase koronaviru.

Bamboolik v časech pandemie

Prosím vás, funguje vám e-shop?

Ano, ano, e-shop je stále v provozu! 

Děláme, co můžeme, abychom uspokojili poptávku a odbavili všechny zásilky ve standardní době. Skladové zásoby zatím máme. 

Nicméně vzhledem k omezenému provozu na řadě našich dílen (včetně naší vlastní!) bychom doporučovali s objednávkou neotálet. Může se stát, že nejvíc žádané zboží (svrchní nebo tréninkové kalhotky) bude mít v následujících týdnech občasné výpadky. 

Nemusíte se ale bát, náš skladový systém je přímo napojený na e-shop, nemůže se tedy stát, že byste objednali něco, co budeme mít ušité třeba až za 14 dní. 

Jak je to teď s dopravou a dodáním?

V této oblasti jsme přistoupili k některým bezpečnostním opatřením, která mají za cíl ochránit naše zaměstnance a zaměstnance našich obchodních partnerů. A v neposlední řadě taky vás, naše zákazníky.

V čase pandemie:

  • Nelze zaplatit na dobírku, abychom eliminovali osobní kontakt. Teď vážně platí, že peníze smrdí. Nebo jsou aspoň potenciálním přenašečem.

  • Zrušili jsme osobní odběry na naší centrále. Sorry jako, moc rádi se s vámi potkáme osobně, ale až to bude méně rizikové, ano?

Z dopravců si stále můžete vybrat mezi PPL a Zásilkovnou, nicméně ze zpráv, které máme, se nyní jeví jako spolehlivější možnost PPL. Mnohé pobočky Zásilkovny jsou zavřené, navíc jakákoliv cesta mezi lidi by teď mohla být vaše poslední cesta ven na dlouhou dobu. Raději si tedy vyberte doručení domů PPLkem.  Stejně nyní všichni dřepíme celé dny doma, tak čekat na kurýra je vlastně to, co celý den děláte.

Doručujete všude?

Tak snažíme se. PPL zatím jezdí všude, s výjimkou obcí, v nichž byla vyhlášená karanténa. Tyto obce tedy momentálně nejsme schopni obsloužit. 

Ani do Itálie si naše zboží aktuálně neobjednáte. 

Žádné další výjimky zatím nemáme, doručujeme také do zahraničí (s výjimkou té Itálie, kam se teď nedostane prostě nikdo). 

Nechcete šít roušky?

Zvažovali jsme to! Jenomže. Máme omezen provoz na dílnách: Jedna z našich tří kooperačních dílen zavřela úplně, druhá jede na 50 % kapacity a třetí šije roušky ve velkém; naše vlastní šicí dílna aktuálně oplývá jednou švadlenou ze čtyř, ostatní zůstaly doma s dětmi. Takže bychom si šitím roušek ukrojili ještě větší kus z již tak dost okrájených šicích kapacit. 

Pak by se taky mohlo stát, že sice budeme mít roušky, ale z nabídky nám zmizí pleny! To nechceme. Poptávka po rouškách nejspíš brzy klesne. Poptávka po plenách se nejspíš zvedne, pevně doufáme. Největší nárůst poptávky očekáváme zhruba za 9 měsíců od vyhlášení karantény ;-)

Je vaše zboží bezpečné?

Bezinfekčnost našeho zboží zaručena! Naše výrobky mají svůj původ v malých dílnách v ČR, kde doposud nemáme žádný potvrzený "koropřípad".  U nás v centrále Bambooliku to nyní funguje takto: 

  • Kdo nemusí, do kanceláře nechodí. Naprostá většina z nás teď pracuje na dálku z domu (díky Bohu za Skype a další moderní vymoženosti!). Do kanceláře chodíme tak, aby se v jedné místnosti zdržovala vždy jen jedna osoba. Takže David může tančit v open spacu pro deset lidí, Jana na naší nové dílně může šít každý den na jiném stroji a v expedici se nám střídají na směny Jitka s Dorkou (a nepotkávají se).  

  • Pro každého návštěvníka centrály máme před vstupem nachystané naše jednorázové separační plenky, které mohou nouzově posloužit jako jednorázová rouška (zatím je nebylo nutné použít, všichni k nám jezdí již s vlastní rouškou). Bez roušky vstup nepovolujeme. #rouskyvsem

  • Zrušili jsme kurzy, které se v naší centrále měly konat a budeme je vysílat online. Bažíte-li po informacích o našich plenkách, neváhejte se připojit!