Domů / Novinky / Buďte TOP!
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Buďte TOP!

Buďte TOP! - Bamboolik    TOP je zkratka pro Týden Opravdových Plen. Co to je?

Největší plenková událost roku!

22. dubna slavíme (celosvětově) Den Země, což je taková pěkná příležitost udělat něco pro planetu. Třeba pořídit si výbavičku z látkových plen namísto jednorázových a ušetřit tím Zemi cca jednu tunu těžko rozložitelného odpadu.

Týden Opravdových Plen je akce, během které většina výrobců a prodejců poskytuje slevy na své výrobky. My v Bambooliku samozřejmě taky.

Co pro vás chystáme letos?

15% slevu na všechny plenkové produkty (tím myslíme pleny samotné + příslušenství k nim).

10% slevu na všechny plenkové sady. Na velké sadě s touhle slevou ušetříte víc jak 1.000 Kč!

Příjemné povídání o látkových plenkách. Původně to měly být živé semináře v naší centrále, ale vzhledem k epidemii koronaviru jsme to odvolali. Místo toho budeme vysílat online! Připojte se na náš Facebook v úterý 24.3 ve 13 hod. nebo ve čtvrtek 23.4. ve 20 hod. Dáme pokec a představíme plenky :-) Dozvíte se vše, co vás zajímá, plenky si osaháte a vyzkoušíte. Z pohodlí vašeho obýváku!

Pokud to k nám máte daleko, mrkněte se na akce na webu Týdne Opravdových Plen. Třeba tam najdete podobnou akci ve vašem okolí.

A psssst! Ještě máme jednu TOP novinku, kterou v rámci Týdne Opravdových Plen vypustíme. Ale to nemůžeme takhle rovnou vybalit. Počkejte si ;-)