Bamboolik hledá posily

1. 10. 2018

Pozor, hledáme posily! Už zase.

Koho hledáme?

- Někoho, kdo zapadne k nám do týmu. Tedy člověka otevřeného, přátelského, práce se nebojícího, ochotného se učit novým věcem, komunikativního, iniciativního. Jasně, to zní jako každý druhý inzerát. Tak dál. U nás by náš nový týmový hráč měl také ještě vykazovat znaky zájmu o ekologii, udržitelnost a životní prostředí. Není to obligatorní podmínka, ale práce Vám půjde lépe, pokud aspoň třídíte odpad a přemýšlíte nad tím, kolik plastových pytlíků si v obchodě vezmete.

- A co budete konkrétně dělat?

- Nutně potřebujeme zabezpečit obchodního zástupce pro německy mluvící trh. Tedy Německo, Rakousko, Švýcarsko. Potřebujeme někoho, kdo umí perfektně německy, slovem i písmem. Vlastně ani nepotřebujeme, aby náš nový kolega uměl česky, pokud vládně nějakým jiným jazykem, ve kterém se dorozumíme vzájemně (čeština či angličtina).

- Budete jednat s obchodními partnery, maloobchodními zákazníky, mít na starosti objednávkový proces, jezdit cca jednou na měsíc na služební cesty a účastnit se zahraničních veletrhů. Práce máme dost, na plný úvazek klidně. Nebo na zkrácený (6 hodin denně je ale minimum).

Jaké máme podmínky?

- Kromě výše uvedeného žádné speciální. Potřebujeme prostě dalšího člena party, ein neues Mitglied, pokud máme obsluhovat slibně se rozvíjející zahraniční trh a zároveň zachovat standard kvality našeho přístupu k zákazníkům, ať již velkoobchodních či maloobchodních. Potřebujeme se s novým kolegou téměř denně vídat, v naší centrále Brně – Řečkovicích, kde sídlíme.

Co nabízíme?

- Pozor, rozhodně se nejedná o pozici „dealera“. Budete se podílet na tvorbě strategií pro daný trh. Budete spravovat sociální sítě a mít pod dohledem naši prezentaci na německém trhu. Pokud jste kreativní typ, můžete časem psát, tvořit grafiku, více proniknout do marketingu, podílet se na tvorbě videí. Jste-li více do businessu, i tam máme spoustu možností, jak spolupráci dále rozvíjet. Jsme otevřený tým a zastáváme názor, že každému jde nejlépe to, co ho opravdu baví, takže budete mít možnost si své kariérní směřování do jisté míry korigovat sami.

Zaujali jsme vás? Napište Jitce na bamboolik@bamboolik.cz, pošlete svůj životopis a pár řádků o tom, proč u nás chcete pracovat. Zbytek si povíme na pohovoru.

Těšíme se!

Tým Bamboolik

 

Zpět na novinky