Bamboolikování na splátky

13. 10. 2016

Jedním z hlavních důvodů PRO látkové plenky jsou finance. Už u prvního dítěte ušetří rodina oproti používání jednorázových plenek pěkných pár tisíc, u dalších dětí je už rozdíl přímo propastný.

Jenže. Paradoxně jsou pro některé rodiny finance i důvodem PROTI. Počáteční investice do plenkové výbavičky je odradí.

Dosud jsme u Bamboolika tento problém řešili tak, že si rodina pořídila napoprvé jen takovou část výbavičky, na kterou finance stačily, a zbytek dokupovala díky penězům uspořeným díky nižší spotřebě jednorázovek. Od 13. října máme pro své zákazníky ještě jednu možnost: nakoupit si plenky na splátky.

Co to znamená?

Ve spolupráci se společností ESSOX jsme pro vás nastavili dvě možnosti spotřebitelského úvěru. V první variantě odpovídá splátka zhruba částce, kterou byste měsíčně utratili za plenky jednorázové. Splátek je deset, od jedenáctého měsíce už jen šetříte. V této variantě navíc nepřeplatíte ani korunu nad běžnou cenu sady. Druhá varianta vám dává možnost rozložit investici do více splátek a měsíční platbu tak ještě snížit. My v Bambooliku doporučujeme v takovém případě volit maximálně 15 splátek, abyste si mohli alespoň pár měsíců užít používání plenek bez jakéhokoli placení.

Bližší informace se dozvíte v článku ESSOX Nákup na splátky. Možnost platit touto formou se vám automaticky zobrazí v procesu objednávky na našem e-shopu, jakmile hodnota zboží ve vašem nákupním košíku přesáhne 6 000 Kč včetně DPH.

Sami dobře víme, jak moc se s příchodem dětí mění rodinný rozpočet a jak se každá koruna obrátí i třikrát, než z něj opět odputuje. Doufáme proto, že tato novinka pomůže šetřit rodinnou kasu a s ní zdraví děťátka i našeho životního prostředí i tam, kam by si kvůli počáteční investici moderní látkové plenky jinak cestu nenašly.

 

Zpět na novinky