Bamboolikovo stěhování

17. 9. 2016

Jednoho krásného dne na konci června se Bamboolik rozhodl, že stávající prostory mu jsou malé a že je třeba pomýšlet na něco většího. Vědom si toho, že letní okurková sezóna je ideálním obdobím k realizaci (stěhovat se na podzim mezi veletrhy a Vánoci by se rovnalo podřezávání si větve pod vlastníma nohama), začal ihned konat. A tak šlo všechno ráz na ráz, výpověď z nájmu, výběr nových prostor a na konci srpna akce Kulový blesk.

Balení původního působiště šlo nad očekávání rychle. Naběhli jsme v pátek, zabalili vše do krabic a v sobotu v poledne již náš dosavadní sklad vypadal jako na obrázku výše.

Pravda, v pátek večer už nám z toho trochu hrabalo :-) Zde Monika pózující se strečkou:

Strečka je kámoš

Pro neznalé, strečka je něco jako potravinová fólie, ale silnější a černá. Jde s ní omotat v podstatě všechno tak, aby to při přesunu drželo hezky pohromadě. Akorát pozor, když se dostanete do tzv. strečkovacího módu, zastrečkujete všechno, co vám přijde pod ruku. Třeba nabíječku od vrtačky, kterou bude Radčin muž ještě potřebovat na to, aby odvrtal regály ze zdi. A pak si budete dlouze vzpomínat, kteráže krabice omotaná identickou černou páskou to vlastně byla.... :-)

Věci a krabičky s věcma

Popisky krabic jsou klíčové. Nicméně při balení typických kancelářských krámů v pátek večer se může stát, že prostě už nemáte dostatek mozkové kapacity na to, abyste krabice popsali nějak smysluplně.

ZH bordel

Případně se ani neobtěžujete tajit, že Vaše kancelářské místo za roky působení nakumulovalo trochu.... éé.... bordelu :-) (Krabici takto popsala sama ZH, majitelka řečeného bordelu.)

Prázdné regály Metodějova

A pozor, kouzlo... Výše vidíte prázdné regály na Metodějově, bývalém působišti. Abrakadabra.....

Regály Ječná

A šup, už jsou na Ječné. Normální zázrak. (A skvěle se v nich hraje na schovku. Nebo co to Sašík dělá :-))

Pomocnice Markétka

Přiznáváme. Občas u nás v Bambooliku pracují i děti. Ale dostanou náležitou odměnu a dělají to dobrovolně, přísaháme :-)

Naložený vozík

Vejde se Tom do výtahu či nevejde se Tom do výtahu?

Sklad Ječná

Hrávali jste Tetris? Zde v 3D provedení. A verze pro velmi pokročilé - ostrečkované krabice po sobě vzájemně kloužou. 

Plena roku, chůvička, krámy :-)

Zde luxusně ostrečkovaná krabice a snaha o smysluplný popisek. Skoro to vyšlo. 

Potopa

První týden v novém působišti nás zastihla potopa, prasklo potrubí na pánských záchodech. Trochu jsme si po ránu začvachtali :-)

Pohádková němčina

Tabule od našich nových sousedů. Také máme ve firmě němčinu, ale naši sousedé mají lekce očividně o dost poetičtější! (Pro neněmčináře: na tabuli je drak, Červená Karkulka, Sněhurka, čarodějnice a jim podobní :-))

Big Tapir is watching you

Na závěr žerty stranou. Máme krásnou útulnou místnost pro zákazníky! 

A nezapomeňte: Velký Tapír vás vidí :-)

Zpět na novinky