Bamboolikův bonding

15. 1. 2018

Nejhezčí okamžik celého porodu? Zcela bezkonkurenčně první přitulení se :)

Bonding: moderní, v současnosti hodně skloňované slovo, na internetech se sdílejí seznamy porodnic, které podporují bonding. Co je to bonding a jaké jsou jeho přínosy, si můžete přečíst v článku Bonding - být ještě chvíli spolu. Ve zkratce jde o první navázání kontaktu mezi maminkou a novorozeným miminkem, mezi jeho benefity patří klidnější dítě, klidnější matka, lepší hojení poporodních ran, snazší nástup laktace. Úplně zjednodušeně, ve chvíli, kdy poprvé pocítíte v náručí vlastní dítě, zapomenete okamžitě na vše, co tomuto obejmutí předcházelo.

Na následujících 14 dní jsme si připravili akci: Pokud u nás zakoupíte bondingovou deku, obdržíte kupon s 10% slevou na další nákup (například plenek :-)). Kupon můžete kromě nákupu jakéhokoliv zboží z naší produkce uplatnit také na naši půjčovnu MiniMimi plenek. Až se vám tedy váš malý poklad narodí, využijete bondingovou deku (kromě bondingu samotného je samozřejmě deka využitelná i posléze jako parádní tulivá přikrývka) a budete se moci vyzkoušet používání látkových plen za cenu srovnatelnou s měsíčním výdajem na jednorázové pleny.

Bonding deka Bamboolik

Akce platí do 28.1.; platnost sllevového kuponu je 12 měsíců.

Pozn.: Slevy na našem e-shopu se nesčítají, takže kupon nelze uplatnit na již zlevněné zboží či kombinovat s jinými slevami.

Zpět na novinky