Hledáme kalhotky s vadným suchým zipem

8. 7. 2016

Vážení zákazníci,

Velmi nás to mrzí, ale musíme vás požádat o pomoc při hledání plenek s vadným suchým zipem. Jde celkem o 109 kusů svrchních kalhotek a plenek AIO standardní velikosti, na nichž je použit omylem suchý zip nižší kvality.

Hledáme mezi plenkami expedovanými z Bamboolika v období od 3. do 27. 6. 2016.

Jak tento zip poznat?

Hlavní rozdíl, který je patrný při pozornějším prohlédnutí plenky, je v „očkové“ části suchého zipu (viz fotografie níže). Zatímco Aplix, který používáme pro naše produkty zcela výhradně, má v dlouhé části suchého zipu skutečně jasně strukturovaná očka, za která se háčky protikusu zachytávají, vadný suchý zip má tuto část bez zřetelných oček.

Vadný suchý zip 

 

Druhý rozdíl je okamžitě patrný po vyprání: vadné kusy mají tendenci se párat.

 

Jak k celé situaci došlo?

Hlavní roli, jak už to tak bývá, sehrála lidská chyba, bohužel ale obklopena souhrou okolností, kvůli nimž nezafungovaly běžné kontrolní systémy a tuto chybu neodhalily. Vadný suchý zip od náhradního dodavatele tak byl omylem použit k vyplnění zpoždění dodávky od standardního dodavatele na poslední kusy jedné šicí dávky.

Co nyní?

Díky systému řízení výroby víme, které dávky plen se problém týká, a známe i počet plenek, které byly s vadným zipem vyrobeny. Nastavili jsme okamžitě nová opatření, díky nimž k podobné chybě nebude moci dojít, ale nyní prostě musíme napravit tu, která se již stala. Oslovujeme proto adresně všechny zákazníky, v jejichž zásilce se vadné plenky mohly vyskytnout. Protože však některé zásilky putovaly i k našim velkoobchodním partnerům, rozhodli jsme se informovat naše zákazníky i veřejnou cestou. Všechny vadné plenky potřebujeme dostat zpět a zajistit tak, že všichni naši zákazníci budou mít své „Bambooliky“ v kvalitě, za jejímž vysokým standardem si stojíme.

 

Máte doma vadnou plenku?

Pak vás poprosíme, abyste nás kontaktovali na adrese lalova@bamboolik.cz nebo telefonním čísle +420 737 249 994. Domluvíme se s vámi na výměně plenek za bezvadné kusy a kompenzaci vadné dodávky.

 

Děkujeme za pochopení i pomoc.

Vaši Bamboolici

 

Zpět na novinky