Infarktovky u Bamboolika

11. 5. 2016

Infarktovky u Bamboolika

Vážení zákazníci, velmi se omlouváme za to, že čekání na vaše objednávky se poněkud protahuje. Poslední týdny pro nás byly doslova infarktové. Na situace, kdy se nám o pár dnů zpozdí dodávka materiálu, jsme připraveni, i když to bývá zvláště v období po Týdnu opravdových plen nemilé. Přiznáváme však na rovinu, že když se informace přepravní společnosti o tom, v jakém místě se zrovna naše zásilka nachází, změnila na konstatování „vaše zásilka je ztracená, netušíme, kde je“, zastihla nás nepřipravené. Že by se mohl jen tak ztratit dvousetkilový „balíček“, jsme opravdu nečekali. Mezi poněkud hlasitějšími motivačními rozhovory s přepravcem a hledáním volného trámu vhodného na uvázání smyčky naše kolegyně z logistiky dokázaly alespoň za část zásilky sehnat náhradní materiál v rekordní rychlosti, takže dílny již došívají jako o život. Přepravní společnost mezitím náš „balíček“ údajně našla, nad čímž se po dosavadních zkušenostech budeme radovat až ve chvíli, kdy ho fyzicky uvidíme.

Díky úspěšné akci naší logistiky budeme schopni většinu vašich objednávek vyřídit v průběhu následujících dvou týdnů. Děkujeme za pochopení.

Vaši Bamboolici

P.S.: Na obrázku vidíte náhradní dodávku materiálu, expres dodanou (už jinou dopravní společností). Připadá vám to jako věc, kterou jen tak někam založíte? :-(

PUL dodávka

Zpět na novinky