Kdo stojí za Bamboolikovou kolekcí na rok 2017?

10. 1. 2017

Mladou designérku Zuzku si můžete pamatovat již z loňska, kdy byla jednou ze tří studentek, které navrhly plenkové dezény pro uplynulý rok 2016. Na rok 2017 Zuzka pro Bamboolik vytvořila ucelenou kolekci 7 dezénů.

Zuzka se narodila v Praze, ale převážnou část života prožila v Prostějově a ve Zlíně. Ke grafice se dostala oklikou. Přestože navštěvovala základní uměleckou školu, různé výtvarné kroužky i kurzy, rozhodla se po gymnáziu pro studium ergoterapie. K výtvarné tvorbě se později rozhodla vrátit a začala se věnovat grafice. Nyní třetím rokem studuje Propagační grafiku na VOŠG Hellichova v Praze a pracuje také v grafickém studiu.

Zuzka říká: "Na grafice mě baví ta různorodost aktivit, kdy s každým dalším projektem přichází nová výzva a hledají se možnosti jejího kreativního řešení. Ráda vytvářím loga a různé vzory, kombinuji barvy a hraju si s typografií. Těší mě, když se mé návrhy skutečně realizují."

Zuzana Belková

P.S.: Jste studentem uměleckého oboru a rádi byste si také vyzkoušeli navrhování textilních dezénů v praxi? Do 15.3.2017 běží studentská soutěž o návrh dezénů na rok 2018!

Zpět na novinky