Krásné Vánoce a PF 2018

20. 12. 2017

Většina z našich zákazníků asi bude vědět, že zhruba polovina Bamboolikovy produkce pochází z chráněných dílen. Jednou ze stěžejních myšlenek v Bambooliku totiž je, vytvářet příležitosti a pomáhat tak ostatním, aby si pomohli sami - ať už jsou to zaměstnanci s obtížnějším uplatněním na trhu práce nebo mámy na mateřské dovolené, snažící se rozjet vlastní podnikání (látkové poradkyně).

A tak je jenom logické, že i pokud jde o takové drobnosti, jako jsou vánoční přáníčka a PFka, chceme, aby to nebyl jen obyčejný kus papíru, ale aby nesl část Bamboolikova poselství. Zároveň je obvyklé před svátky přispět na dobrou věc.

Vánoční přáníčka pro Bamboolik vytváří už druhým rokem brněnské Centrum Kociánka. Kociánka poskytuje celou řadu služeb a programů pro osoby nějakým způsobem handicapované, například sociálně terapeutické dílny, denní či týdenní stacionáře či chráněné bydlení. Spolupráce s nimi nám tedy dává dokonalý smysl, ostatně jedna z našich chráněných dílen donedávna sídlila právě na Kociánce.

Každé naše vánoční přáníčko je naprostý originál, s láskou vyrobený. Moc děkujeme Centru Kociánka za spolupráci a těšíme se na příští rok!

PF 2018 Bamboolik

Zpět na novinky