Nechce se vám kupovat Mini plenky? Půjčte si je!

17. 11. 2016

MiniMimi plenky jsou pro maličká miminka (cca od 2 kg) ideální: kůže může dýchat díky jejich prodyšnosti a miminko má na sobě přiměřeně malé balení. Pro řadu rodičů přitom pořízení novorozenecké výbavy znamená velké dilema, protože na rozdíl od plenek Uni velikosti jde o investici jen na pár týdnů, maximálně měsíců. A proto je tady Bamboolikova MiniMimi půjčovna!

MiniMimi plenky si pro svoje miminko jednoduše půjčíte. Na e-shopu si jednoduše objednáte zapůjčení sady, po dobu používání plenek platíte nájem, a jakmile vaše miminko vyroste, plenky zase vrátíte.

Nájem plenek Vás bude stát 9001 000 Kč za měsíc, podle toho, jestli si vyberete tříměsíční nebo měsíční variantu zapůjčení. Nájem sady můžete prodlužovat po neomezenou dobu, tedy do té doby, než z plenek vaše miminko definitivně vyroste . Když pak nastane den, kdy se se svou oblíbenou sadou přece jen rozhodnete rozloučit, pošleme k vám dopravce, který vyprané a zabalené plenky odveze.

A když se rozhodnete, že se rozloučit prostě nedokážete, vždycky si sadu můžete koupit. Zaplacené nájemné vám potom odečteme z její ceny, takže nezaplatíte ani korunu navíc.

A aby vaše miminko nezůstalo doslova s holým zadečkem, můžete mu velkou nebo standardní sadu plenek univerzální velikosti pořídit s hezkou slevou :)

Přesný návod krok za krokem najdete v e-shopu, v sekci Půjčovna.

Zpět na novinky