Oslavte s námi mezinárodní den zvířat!

3. 10. 2016

Na jaře jsme spolu s našimi zákazníci slavili mezinárodní den vody a zvířat a zaznamenali jsme na tyto akce velmi pozitivní ohlasy. Jeden z těchto ohlasů byl, že i další členové zvířecí říše by neměli zůstat opomenuti (tímto děkujeme za inspiraci naší zákaznici paní Zajíčkové). My jsme se rozhodli, že toto přání vyslyšíme! :-)

Mezinárodní den zvířat slavíme 4.10. a v tento den můžete na našem e-shopu nakupovat všechny naše produkty se zvířátkovým dezénem s 15 % slevou! Sleva platí jenom tento jeden den, tak neváhejte.

Co konkrétně se zvířátky můžete nakoupit? All-in-One plenky bambusové či flísové, svrchní kalhotky na suchý zip či na patentky, MiniMimi All-in-One plenky a MiniMimi svrchní kalhotky (u všech produktů zvolte v rolovací liště variantu se zvířátky).  

A jako bonus máme slevu 15 % na celý sortiment pro všechny zákazníky se zvířecím příjmením! Jmenujete se Beranová, Daněk, Jelínek či Ježková? Objednejte 4.10. u nás na e-shopu, do poznámky k objednávce napište heslo Den zvířat a pokud bude objednávka znít na zvířecí příjmení, odečteme vám slevu 15 % ve faktuře.

Mezi zvířecí příjmení nebudeme počítat naše kamarády vzdušné živly, tedy ptáky, ti měli svůj svátek na jaře, tak prosím milí Strnadi, Kosi či Sokolové, dejte nyní prostor ostatním :-)

Sleva na zvířátkové dezény a "příjmeninová" sleva se nesčítají.

Ať žijí zvířata! :-)

AIO bambus Svrchní kalhotky zvířátka Svrchní kalhotky patentky zvířátka MiniMimi AIO zvířátka MiniMimi svrchní kalhotky zvířátka

 

Zpět na novinky