Předposlední předvánoční týden s Bamboolikem

12. 12. 2016

Hledáte příjemnou spodní vrstvu na zimu? Vyzkoušejte bambusovou viskózu! Od pondělí 12.12. zlevňujeme bambusové oblečení o celých 20 % ! Sleva platí na celý sortiment oblečení pro děti i dospělé, kromě punčochového zboží. O poukázku na nákup bambusového oblečení v hodnotě 300 Kč si také můžete zasoutěžit na našem Facebooku.

Cestujete o Vánocích po širokém příbuzenstvu nebo na hory a přemýšlíte o tom, jak to udělat s přebalováním? Zkuste jednorázové vkládací plenky: od pondělí 12.12. je nabízíme s 15% slevou. Jednorázové vkládací plenky se vkládají do svrchních kalhotek, po použití se vyhazují. Se slevou vyjde jedno přebalení na 4,30 Kč či 6,- Kč, podle toho, jak výkonného borce doma máte. Více se dozvíte v článku jednorázové vkládací plenky nebo ve videu:

Co plánujete na příští rok? Vašim plánům to bude jistě slušet v diáři či kalendáři charitativní organizace Debra, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Navíc vás může celý rok hřát vědomí, že pomáháte tam, kde to je skutečně třeba. Proč právě Debra, se dozvíte v článku O tapírech a motýlcích.

 

Zpět na novinky