Reportáž z letního školení látkových poradkyň

27. 7. 2016

Jak často se školí Bamboolikovy látkové poradkyně? Neustále! Vzdělávací akce zaměřené na profesní či osobnostní růst pořádáme několikrát ročně, v různých koutech České republiky. Vzdělávacím vrcholem je však pravidelné půlroční setkání – letní a zimní ČOCH. Vzhledem k roční době máme nyní za sebou ČOCH letní a přinášíme Vám z něj malou reportáž.

Letošní léto jsme se školily v krásné Světlé nad Sázavou. Přivítalo nás počasí celkem nepěkné, což mnohé potěšilo, neboť vidina, že celé dny trávíme v učebnách na přednáškách, zatímco venku je krásně, se tím pádem rozplynula jako opar nad lužními lesy.

Světlá nad Sázavou

Bylo tedy třeba tatínkům s dětmi najít jiné vyžití. Tělocvična se skákacím hradem a jinými proprietami se na víkend stala nejoblíbenější destinací mnohých.

Tělocvična - místo, kde unavíte děti i tatínky

A kde jsme přišli k tělocvičně, ptáte se? Vzhledem k rekordnímu počtu účastníků (poprvé jsme pokořili magickou stovku a bylo nás 108!) byl celkem oříšek najít ubytování. Po téměř detektivní akci (díky skvělé organizátorce Ivě Veselé) se podařilo nalézt dostatečně velké prostory v budově internátní školy, v níž se příhodně nacházela i zmíněná tělocvična. Kde jsme se také vyfotili:

Bamboolik s rodinami na školení 

Pro velký úspěch společné foto ještě jednou, tentokrát jen maminky s dětmi. I tak se do záběru téměř nevejdeme.

Bamboolikovy ženy a děti

Zde foto nejlepší organizátorky. Poslední den už ji to nějak zmohlo. Že Ivi? ;-) A opravdu vřelý dík, protože ukočírovat takovou grupu už je na pováženou, i ostřílení turističtí průvodci mívají na starosti jen jeden autobus!

Spanilá Iva

Jaká byla témata školení? Různorodá! Dozvěděly jsme se užitečné informace o správném psychomotorickém vývoji dětí od naší látkové poradkyně a fyzioterapeutky v jednom Pavly Brandové – modely přitom stáli (tedy někteří spíše leželi) Janička a Filip:

Pasoucí Janička Model Filip

Jednou nám zapózovala i další naše fyzioterapeutka Květa Hudlická – nicméně dle svých slov prý ty koníky pase špatně :-)

Květa pase :-)

Nedávno jsme navázali spolupráci s Baby Signs – zde foto z přednášky na toto téma, kde se role školitelky zhostila Petra Razimová. Děkujeme Petře za setkání a těšíme se na další spolupráci!

Baby Signs přednáška

U mámy v náruči se stejně spí nejlíp, co na tom, že ta teta vpředu něco povídá :-)

Hají

Radčino školení pozitivní komunikace. A ta pozitivnost z ní jenom čiší, že? (Stranou ponechme fakt, proč se Radka hlásí na své vlastní přednášce. Ptali jsme se jí, už neví :-))

Plha... pardon, Radka... se hlásí!

Míša vedla vyčerpávající školení na téma práva spotřebitele. Vzhledem k pokročilé večerní hodině se tímto Míše ještě jednou omlouváme za vyrušování, někteří účastníci školení, včetně autorky těchto řádků, byli vyčerpaní už předtím, než školení začalo :-)

Míša Kuncová

Monika vedla školení na téma Bamboomarketing.

Nejdelší cestu na ČOCH měla bezpochyby Rebekka, naše německá kolegyně. Její vstup o tom, jak funguje látkové poradenství v Německu, simultánně tlumočila Radka.

Rebekka a Radka

Díky těmto dvěma dámám existuje Bamboolik! Vlevo Zuzka, vpravo Radka.

Zuzka a Radka

A zde Zuzka v o něco menší verzi.

Abychom protáhli údy a nabrali do plic čerstvý vzduch, vyrazili jsme jeden večer opékat špekáčky…

Bamboolik u ohně

.. u dětí však v rámci této kratochvíle na celé čáře zvítězil bublinový strejda.

Bublinový strejda

Na co špekáčky, když tu mají rohlíky! Malé Jantarky:

Malé Jantarky

Někteří účastníci si zvládli domluvit rande :-)

Rendez-vous či soirée?

A poté vyčerpaně usnuli.

Druhý večer náš čekala soukromá prohlídka hradu Lipnice nad Sázavou. Děkujeme za organizaci Zuzce Friesové!

S tapírem jste v suchu i za deště

 

ČOCH si užili všichni zúčastnění:

Zuzka Janglová s ratolestmi Tapír v uších

 

A na závěr jeden balící tatínek. Někdy to vypadalo, že se na internát stěhují celé rodiny :-D

Odjezd z letního tábora :-)

 

Na viděnou v lednu!

 

 

 

Zpět na novinky