Soutěž dezény 2018

26. 1. 2017

Bamboolik je česká firma, jejíž vize i filozofie jsou založeny na odpovědnosti, od volby produktů přes proces jejich výroby až po způsob prodeje včetně služeb zákazníkům. Logickou součástí této filozofie je dávat příležitost českým studentům a studentkám. Bamboolikova kolekce 2018 proto bude již třetí kolekcí s unikátními dezény navrženými pro nás exkluzivně českými studenty a studentkami.

Kolekci 2016 vytvořily Zuzana Pivoňková, Denisa Körnerová a Kateřina Zellingerová.

Kolekce plenek Bamboolik 2016

Kolekci 2017 navrhla Zuzana Belková:

Kolekce plenek Bamboolik 2017

Dezény obou kolekcí se tak objevily na tisících našich produktů a putovaly do řady evropských zemí, s našimi cestujícími zákazníky pak i mimo Evropu.

Na jakých výrobcích autorské dezény najdete?

Plenka All In One

All-in-One plenka Bamboolik ze všech stran

Svrchní kalhotky

Svrchní kalhotky Bamboolik ze všech stran

Tréninkové kalhotky

Tréninkové kalhotky Bamboolik

Přebalovací podložky

Přebalovací podložka Bamboolik

Pytle a pytlíky (nejen) na plenky

Pytlík XS BamboolikPytel L Bamboolik

Chcete si naše produkty prohlédnout opravdu podrobně? Máme k dispozici 3D rotační fotografie All-in-One Plenky a svrchních kalhotek.

 

Co můžete účastí získat?

• Realizaci do portfolia

• Publicitu

• Praktické zkušenosti

• Finanční odměnu

Vítěz naší soutěže se bude moci pochlubit hmatatelným výsledkem své práce v podobě tisíců plenek a textilních doplňků nesoucích jeho (či její) rukopis.

Jména autorů našich kolekcí jsou součástí propagační kampaně: s uvedením nové kolekce vám uděláme reklamu v podobě medailonku, případně článků o spolupráci.

Snad nejdůležitějším přínosem účasti v naší soutěži jsou zkušenosti. Všichni účastníci si vyzkouší, jak vypadá taková soutěž, jak připravit návrhy v požadovaném formátu, s danými omezeními a jasně daným časovým termínem. Vítěz se pak naučí ještě spoustu dalších věcí: jak vytvořit tzv. nekonečný vzor, jak musí vypadat podklady pro výrobu - potisk látky. Vyzkouší si jednání se zákazníkem (námi), připomínkové řízení, rozměrové a barevnostní dolaďování vzoru apod.

Pokud máte zájem o bližší informace, napište na e-mail fiantova@bamboolik.cz a zašleme vám přihlášku s konkrétními informacemi k podmínkám soutěže. Přihlášky přijímáme do 15.3.2017, termín pro odevzdání finálních návrhů bude v polovině dubna.

MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU. KAŽDÝ DEN. Pojďte ho měnit s námi!

Designérská soutěž Bamboolik 

 

Zpět na novinky