Tapíři mají svátek, slavte s námi!

27. 4. 2016

Na středu 27.4. připadá Mezinárodní den tapírů - a náš tapír Bamboolik slaví ve velkém!

Bamboolikovi "adoptovaní" tapíři

A neslaví nikdy sám. Takže jako každý rok půjde popřát svým „adoptivním dětem“, Nenny, Cuscovi a jejich miminku do brněnské ZOO. Bez košíku dobrot se taková oslava samozřejmě neobejde, oslavenci si určitě pošmáknou! :-)

Dobroty pro tapíry

U Bamboolika samozřejmě slaví vždy i zákazníci. Proto si pro vás náš tapír nachystal pokračování překvapení z minulého týdne: od středy se můžete těšit na doplnění nové jarní kolekce mimi oblečení o body ve stejné něžně růžové barvě jako například naše novinka z minulého týdne - tato kuklička. A to stále ještě není všechno! Na všechny kousky stálé kolekce bambusového oblečení pro děti i dospělé platí od středy 27.4. do pátku 29.4. sleva 20 % a k tomu máme navíc slevu 15 % na báječně hebké deky Muchlínek všech velikostí!

Muchlínek

A proč vlastně bambusové oblečení nebo Muchlínek? Jemný úplet z bambusové viskózy s příměsí elastanu je hedvábně hladký a hebký, nealergizuje. V letním horku i při náhlém ochlazení oceníte, že zachovává na těle příjemnou teplotu, navíc výborně saje a působí antibakteriálně, což se hodí nejen při cestování a sportu – v létě se člověk zpotí často i bez větší námahy.

UPOZORNĚNÍ! Bambusové oblečení i deky Muchlínek jsou návykové! U jednoho zůstanou jen nejodolnější jedinci! :-)

 

Zpět na novinky