Vánoce u Bambooliku začínají!

21. 11. 2016

Vánoce na Bamboolikově e-shopu začínají! 

Od pondělí 21. 11. 2016 jsme si pro Vás nachystali limitovanou edici našich oblíbených Muchlínků! Je jich jen pár kousků, tak neváhejte! Pro ty, na které tento perfektní dárek nezbyde, máme 15 % slevu na všechny ostatní Muchlínky.

Muchlínek limitovaná edice

Dárečky k objednávkám!

Od 21. 11. až do Vánoc nadělujeme dárečky ke každé objednávce! Můžete se těšit třeba na praktický obal na lžičku, látkový pytlíček (těch není nikdy dost, zvlášť pokud máte děti :-)), žínku či magnetku „Bamboolik on Board“. Dárečky rozdáváme do vyprodání zásob a výběr druhu dárku je na vás, aby se nám nestalo, že s přednastaveným dárkem trefíme úplně vedle :-)

Pytlík na lžičku Dárkový pytlík

SOUTĚŽTE S BAMBOOLIKEM!

Přáli byste si Muchlínka, ale nejste si jisti, zda Ježíšek vaše přání vyslyší? Máme řešení :-) Pošlete nám na náš Facebook "zamuchlanou" zimní fotku a jeden muchlínek může být váš! Fotku zařadíme do veřejného alba a autora/autorku fotky s největším počtem "diváckých" hlasů odměníme muchlínkem velikosti M. Soutěž poběží od 21.11. a vítěze vyhlásíme 28.11.

A jako každý rok vyhlašujeme také soutěž o nejpovedenější vánoční přáníčko pro naše adoptované tapíry z brněnské ZOO. Pošlete nám přes Facebook vánoční přáníčko (formu přání necháváme zcela na vašem uvážení) a plyšový tapírek poputuje pod váš vánoční stromeček. Hlasování o nejpovedenější přáníčko rovněž necháme na našich příznivcích, ale tapírci do soutěže půjdou rovnou tři, tak neváhejte!

Plyšový tapír

Bamboolikovy Vánoce zdaleka nekončí, tak zůstaňte s námi. Ještě máme před sebou čtyři týdny!

Krásný advent!

 

Zpět na novinky