Recenze - Soňa a Maxík

Jak jsem začala s látkovými plenkami

Ani už nevím, kde vznikl prvotní čin začít se zajímat o látkové plenky. Ale připlul za mnou za 5 minut dvanáct. Rozhodla jsem, když bude další miminko, budu používat látkové pleny. Na internetu jsem četla různé články, zajímala se, sledovala recenze maminek látkařek a koukala, kde by byla nějaká zajímavá přednáška v okolí. Nikde nic. Takže jsem se stala samoukem.

Manžel mi to ze začátku rozmlouval, ale po čase rezignoval. Látkové plenky mě uchvátily. Věděla jsem, že pro moje miminko to bude nejlepší a nejrozumnější varianta.

Na jaře jsem objevila na těhotenském testu dvě čárky a začla jsem se radovat, ale i bát se o moje nenarozené miminko. Jak se říká, že první tři měsíce jsou rizikové, tomu já nevěřím. U mě bylo celé těhotenství rizikové.

Doma jsem si postupně skládala látkovou výbavičku pro moje miminko a těšila jsem se na jeho příchod.

Na podzim 2015 jsem na internetu objevila pozvánku na přednášku o látkových plenkách. Konala se v Kutné Hoře v kavárně pro maminky a já jsem začala přemlouvat mého manžela, že na tu přednášku moc musím. Potřebovala jsem ještě nějaké informace a takhle bych to měla naživo. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli používat čtverce nebo jiný systém.

Přednášku vedla látková poradkyně od Bambooliku, paní Tereza Vanečková. Moc sympatická maminka a hlavně díky ní jsem se rozhodla vyzkoušet základní pleny od Bambooliku. Ukázala mi systém jak správně látkovat a já jsem za to strašně ráda.

Tak jsem místo čtverců pořídla na zkoušku základní pleny. Systém se mi moc líbí. Paní Tereza mi udělala první objednávku. A já ji za pár dní měla doma. Ale pro moje rizikové těhotenství jsem skončila dříve v porodnici, takže plenky přebíral manžel.

S paní Terezou jsem stále v kontaktu a pokaždé mi správně poradí. Bez ní bych se rozhodla asi úplně jinak a možná bych to látkování i vzdala.

V porodnici jsem zjistila, že jsem vyhrála od Bambooliku dárkový poukaz z jedné soutěže. Přemýšlela jsem, co za něj pořídím. Nakonec jsem pořídila AIO s ptáčky. Jsou moc nádherné a Maxíkovi moc sluší.

Recenze plenek_Sona a Maxik

Bamboolik ráda doporučuji pro jeho snadnou aplikaci, které se nemusí bát ani tatínkové.
Soňa a Maxík