AI2 Pokračovací sada k MiniMimi 2017

97135_AI2 Pokračovací sada k MiniMimi.jpg
Zboží v akci
Katalogové číslo: 97135
Záruka: 24 Měsíců
Dostupnost: Skladem
Počet ks/balení: 1
Běžná cena: 0 Kč

Parametry vybrané varianty

Uni
bez DPH:4 462,10 Kč
Cena před slevou: 5 999 Kč
Cena: 5 399,10 Kč
Včetně příplatků a 21 % DPH
Dokumenty ke stažení: attachment

AI2 Pokračovací sada k MiniMimi

 

 

PROČ TATO SADA?

Vyrostlo vám vaše maličké z Bamboolikových nejroztomilejších MiniMimi plenek? Nezoufejte, Bamboolik pro vás má řešení!

Tato pokračovací sada je určená pro miminka, která používala Bamboolikovy MiniMimi plenky a nyní již potřebují přejít na model takříkajíc vyšší třídy. Tento přelomový okamžik nastává obvykle kolem 6 kg, což často odpovídá zhruba 4-5 měsícům věku. Jako vše ohledně dětí, i toto je velmi individuální, proto se vždy řiďte aktuálními proporcemi svého dítěte.

Bamboolikův AI2 systém v této fázi nejspíš víceméně znáte a používáte, nicméně některé pojmy jako např. batolecí vkládací plena či základní vnitřní plena pro vás možná budou nové. Kliknutím na ně odhalíte, co se pod nimi skrývá a jak je používat.

Bamboolikova pokračovací sada je zaměřena také na pohodlí přebalujících, takže v sadě najdete uživatelsky nejkomfortnější AIO plenky. A na váš nepřerušovaný noční spánek myslí Bamboolik také s noční kalhotkovou plenou, která vašemu drobátku poskytne až 12 hodin trvající nepřetržitý pocit sucha. Bez přebalování samozřejmě. (Více tipů k přebalování v noci viz stejnojmenný článek).

 

JAK SI PORADIT S ÚDRŽBOU?

Nejspíš již víte, že Údržba a péče o pleny je super jednoduchá. S přechodem na větší plenky se na tom opravdu nic nemění.

 

NÁŠ TIP

Na přední straně Bamboolikových plenek (AIO i svrchních kalhotek u systému AI2) se nachází čtyři řady patentek, díky kterým můžete velikost plenky upravit do čtyř různých velikostí a za použití suchých zipů pak plenku přizpůsobíte tak, že bude sedět skutečně na milimetr přesně. Suché zipy lze v případě potřeby přelepit i přes sebe, pokud potřebujete plenku v začátku jejího používání opravdu hodně zmenšit. 

 

CO SADA OBSAHUJE?

co sada obsahuje

Vyberte variantu produktu (nad tlačítkem Koupit) - na konci stránky se objeví detailní popis varianty :)