AIO Standardní sada kombi 2017

97046_AIO Standardní sada kombi (kluk).jpg
  • 97046_AIO Standardní sada kombi (kluk).jpg
    97047_AIO Standardní sada kombi (holka).jpg
    97048_AIO Standardní sada kombi (uni).jpg
Katalogové číslo: 97046
Záruka: 24 Měsíců
Dostupnost: Skladem
Počet ks/balení: 1
Běžná cena: 0 Kč
bez DPH:4 503,31 Kč
Cena: 5 449 Kč
Včetně příplatků a 21 % DPH
Dokumenty ke stažení: attachment

AIO Standardní sada kombi

 

 

PROČ TATO SADA?

Tato sada nabízí kombinaci plen vše v jednom - AIO (All In One) a systému All In Two (AI2), tedy vše ve dvou. Můžete tak profitovat z výhod obou Bamboolikových systémů - a to se vyplatí!

Standardní kombi sada obsahuje zhruba polovinu potřebné plenkové výbavy, takže můžete používat látkové pleny denně, s dostatečnou zásobou ostatních plen (ať již jednorázových či jiných látkových).  

S touto kombinovanou sadou máte možnost vyzkoušet obě dotykové vrstvy AIO plenek – flís (Stay Dry) nebo bambus. O rozdílech mezi těmito dvěma materiály se dozvíte více v článku Flís (Stay Dry) vs bambus. Stejně tak můžete kombinovat vnitřní plenu - základní z AI2 systému s batolecí vkládací plenou.

 

JAK SI PORADIT S ÚDRŽBOU?

Pokud byste snad měli obavy ohledně Údržby a péče o látkové plenky, po přečtení našeho článku budete mít jasno v tom, že moderní látkové pleny nepředstavují žádné zvláštní úsilí navíc.

 

JAK TO VYPADÁ NAŽIVO?

AIO plenka v akci:

AI2 plenkový systém:

 

KOLIK SE SADOU USPOŘÍTE?

Bamboolikova Standardní kombi sada vám pomůže snížit spotřebu jednorázových plen minimálně na polovinu. Životnímu prostředí tak uspoříte za 2 roky (u jednoho dítěte) cca 0,5 tuny těžko likvidovatelného odpadu. Podrobnosti najdete v článku Plenky a životní prostředí.

Oddechne si i váš rodinný rozpočetU prvního dítěte se standardní sadou ušetříte oproti používání jednorázových plen až 30 % (přes 3 000 Kč), u dalších dětí potom až 50 % (více než 10 000 Kč) – a to při započítání plné ceny praní! Podrobnější informace najdete v článku Jak jsme počítali.

 

CO SADA OBSAHUJE?

co sada obsahuje

Vyberte variantu produktu (nad tlačítkem Koupit) - na konci stránky se objeví detailní popis varianty :)