MiniMimi AIO Testovací sada 2017

97014_Sada MiniMimi testovací AIO (uni).jpg
Katalogové číslo: 97014
Záruka: 24 Měsíců
Dostupnost: Skladem
Počet ks/balení: 1
Běžná cena: 0 Kč

Parametry vybrané varianty

Uni
bez DPH:1 462 Kč
Cena: 1 769 Kč
Včetně příplatků a 21 % DPH
Dokumenty ke stažení: attachment

MiniMimi AIO Testovací sada

 

 

CO SADA OBSAHUJE?

POLOŽKAKSVARIANTA UNICENA/KSCENA CELKEM
AIO MiniMimi  4 Lišky - Myšky, Etnika, Afrika, Kostky 429 Kč 1716 Kč
Pytel na pleny S  1 Slunečnicový 165 Kč 165 Kč
POČET PŘEBALENÍ 4      
CENA JEDNOTLIVĚ 1881 Kč
CENA SADY 1769 Kč

Pokud chcete o jednotlivých položkách vědět více, klikněte na ně!

 

PROČ TATO SADA?

Zvažujete používání látkových plen ihned po narození vašeho miminka? Chcete si látkování nejprve vyzkoušet, než nakoupíte více kusů? Nebo hledáte originální dárek pro nastávající maminku? Ve všech případech jste zde správně!

Bamboolikova MiniMimi plenková řada byla vyvinuta speciálně pro malá miminka, cca od 2 do 6 kg, tak, abychom i těm nejmenším z nejmenších mohli poskytnout plný komfort zdravého přebalování. V článku Plenkami pro zdraví se dozvíte více o tom, jak můžete používáním látkových plen prospět zdraví svého miminka. Nehledě na to, že vám bude vděčné také životní prostředí a v neposlední řadě váš rodinný rozpočet.

Bamboolikova MiniMimi AIO testovací sada vám umožní vyzkoušet Bamboolikův nejkomfortnější systém přebalování - All In One (AIO) neboli vše v jednom. Přebalování do AIO plenek se nijak neliší od přebalování do jednorázové pleny, zvládne jej klidně i dědeček. Vlastně jeden rozdíl oproti jednorázovým plenám by tu byl - AIO plenky jsou mnohem hezčí a roztomilejší!

Batolecí vkládací pleny, dodávané ke každé MiniMimi AIO plence, výborně využijete i v navazujícím systému, poté, co Vaše maličké z MiniMimi velikosti vyroste. A to bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro AIO nebo AI2 systém nebo je budete kombinovat.

 

JAK SI PORADIT S ÚDRŽBOU?

Údržbou a péčí o plenky si hlavu nelámejte, umíte-li používat pračku, nic víc nepotřebujete.

 

NÁŠ TIP

U malých miminek doporučujeme používat jednorázové separační pleny jako bariéru mezi zadečkem miminka a plenkou samotnou. Jednak si tím usnadníte přebalování (v případě velké strany obsah jednoduše vyklopíte do WC), jednak tím chráníte flísovou vrstvu pleny, která by se mohla ucpat krémem na zadeček. (Mimochodem s krémy na zadeček Bamboolik doporučuje šetřit, záhy zjistíte, že jejich spotřeba je oproti jednorázovým plenkám minimální, jelikož riziko opruzenin je u prodyšných látkových plen podstatně nižší. Více o péči o dětskou pokožku najdete v článku Kůže).