Pytlík na praní malý 25x20cm

91320.jpg
Katalogové číslo: 91321
Záruka: 24 Měsíců
Dostupnost: Skladem
Počet ks/balení: 1
Běžná cena: 0 Kč

Parametry vybrané varianty

bez DPH:40,50 Kč
Cena: 49 Kč
Včetně příplatků a 21 % DPH

Proč pytlík na praní? Jeho primárním účelem je především praní jednorázových separačních plenek, ač se to může jevit jako protimluv. Jednorázové separační plenky se totiž dají párkrát vyprat a použít opakovaně, za předpokladu, že je během praní dostatečně ochráníte před agresivitou ostatních obyvatel pračky. 

Jak na to?

1. Do pytlíku vložte počurané separační plenky. (Pokakané jednorázové separační plenky rozhodně neperte a rovnou je vyhoďte i s nadílkou uvnitř.)

2. Můžete je skladovat společně s použitými látkovými plenkami, stejně tak doporučujeme s nimi také prát, nejpozději po 2-3 dnech.

3. Po vyprání vyjměte separační plenky z pytlíku a usušte (susičku nepouživejte, jednorázové plenky by to nemusely přežít a na sušáku uschnou za chviličku). Pytlík na praní můžete použit v podstatě ihned znovu. 

4. Užití pytlíku samozřejmě nemusí být takto limitované. Vyperete v něm cokoliv, co se do něj vejde a co chcete během praní ochránit nebo třeba udržet pohromadě (také máte doma ponožkožrouta?).

 

Náš tip:

Tohoto praktického pomocníka na praní máme i ve velkém provedení, které vám usnadní život s látkovými plenkami obecně.

 

Technické parametry

Velikost: 20x25cm

Materiál: 100% polyester

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací