Twins Velká sada Comfort 2017

97253_Twins velká sada Comfort.jpg
Katalogové číslo: 97253
Záruka: 24 Měsíců
Dostupnost: Skladem
Počet ks/balení: 1
Běžná cena: 0 Kč

Parametry vybrané varianty

Uni
bez DPH:10 412,40 Kč
Cena: 12 599 Kč
Včetně příplatků a 21 % DPH
Dokumenty ke stažení: attachment

Twins Velká sada Comfort

 

 


PROČ TATO SADA?

TWINS: Bamboolikova řada pro šťastné rodiče dvojčátek. Testováno na opravdových dvojčatech! :)

TWINS Velká sada Comfort je určena pro dvojčátka od cca 4 kg do 1 roku, pro používání látkových plen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, při denním praní.

Chtěli byste svým dvojčátkům poskytnout komfort zdravého přebalování, ale bojíte se, že to bude příliš složité? Bamboolik pro vás má řešení!

Twins Velká sada Comfort je sestavena převážně z Bamboolikova AI2 systému, uživatelsky naprosto jednoduchého a přitom velmi variabilního. AI2 systém funguje jednoduše jako lego, takže si jej snadno přizpůsobíte aktuálním potřebám. Čtvrtinu sady tvoří Bamboolikovy AIO plenky, které se používají obdobně jako pleny jednorázové a představují tak pohodlné řešení přebalování na cestách, na vycházkách nebo třeba během hlídání u babičky.

A CO V ROCE? Zhruba v roce věku vašich dětí sadu doplníte Twins Pokračovací sadou Comfort, se kterou budete moct Bamboolikovy plenky používat až do konce plenkovacího období vašich dvojčátek. Investice do plenek se tak rozloží do dvou částí, což bude pro vaši rodinnou kasu nepochybně příjemnější. A používáním TWINS Velké sady Comfort si za první rok na následující sadu snadno našetříte. 

 

JAK SI PORADIT S ÚDRŽBOU?

S údržbou a péčí o plenky si hlavu nelámejte, umíte-li používat pračku, nic víc nepotřebujete. S dvojčaty se s tímto spotřebičem doslova spřátelíte, s látkovými plenkami nebo bez nich.

 

KOLIK SE SADOU USPOŘÍTE?

Pokud si pořídíte Twins Velkou sadu Comfort a následně Twins Pokračovací sadu Comfort, ušetříte v prvé řadě životní prostředí. Dvě děti vyprodukují za 2 roky až dvě tuny těžko likvidovatelného odpadu, pokud používají výhradně jednorázové plenky!


Co se týče rodinného rozpočtu, ušetříte zhruba 43 % veškerých nákladů na plenky! U dvojčátek přitom uspořených padesát procent vydá už na pěknou dovolenou nebo spoustu potřebných věcí pro děti i jejich rodiče. Blíže viz naše tabulka:

Twins sady - řada Comfort

Jednorázové pleny
Twins Velká sada Comfort + Twins Pokračovací sada Comfort 17389 Kč Spotřeba** 45684 Kč
Cena za praní za 2 roky* 9490 Kč
CELKEM 26879 Kč   45684 Kč

* 2 roky pracích cyklů po 13 Kč (praní denně)
** dvakrát 4860 ks za průměrnou cenu 4,70 Kč za ks

 

CO SADA OBSAHUJE?

co sada obsahuje 

Vyberte variantu produktu (nad tlačítkem Koupit) - na konci stránky se objeví detailní popis varianty :)