Domů / Novinky / Novinka na českém trhu – multifunkční deka do autosedačky!
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Novinka na českém trhu – multifunkční deka do autosedačky!

Novinka na českém trhu – multifunkční deka do autosedačky! - Bamboolik    Už žádné čekání v autě před domem, až se miminko dospí. S unikátní dekou do autosedačky Snugglebundl své miminko přenesete bez probuzení!

Víte, že pobyt miminka v kojenecké sedačce (tzv. vajíčku) by měl být co nejkratší a sedačka by rozhodně neměla sloužit ke spánku miminka, pokud nejedete v autě? Myslíme to vážně: Dlouhý spánek v autosedačce miminku rozhodně nesvědčí a dokonce zvyšuje riziko udušení miminka!

Co s tím? Pokud vám miminko usne v autě, nezbývá než jej přenést. Všichni to známe: našlapujete jako kočka, plížíte se do bytu, neslyšně pokládáte autosedačku, nicméně jakmile začnete miminko dolovat ze stočené polohy „ve vajíčku“, téměř okamžitě se vzbudí. Víte proč? Nejčastěji za to může pohyb hlavičky během vyndávání ze sedačky. Zatímco s ručičkama můžete skoro dirigovat orchestr, u hlavičky stačí relativně malý pohyb k tomu, aby se miminko probudilo; zároveň je téměř nemožné vyndat miminko ze sedačky tak, aby se mu hlavička nepohnula.

Řešení: Deka do autosedačky s podporou hlavičky! Deka Snugglebundl miminko doslova obejme, zároveň fixuje hlavičku ve stabilní a bezpečné poloze. Něžně odepněte miminku bezpečností pásy autosedačky, poté uchopte deku Snugglebundl za polstrovaná madla a pomalu zvedněte do své náruče, kde miminko druhou rukou podepřete. Takto snadno miminko přenesete, kam potřebujete a následně v dece položíte do postýlky nebo na jinou rovnou podložku. A miminko klidně pokračuje ve spánku.

Nehledě na to, že tímto způsobem šetříte svá záda. Během prvního půl roku zvednete miminko cca 50x denně. Deka Snugglebundl podporuje správné držení těla během zvedání deky s miminkem, je tak skvělým pomocníkem pro maminky s poporodním poraněním nebo pro ženy po císařském řezu.

O dalších výhodách deky Snugglebundl se dočtete v popisu této unikátní deky do autosedačky zde nebo se mrkněte na video:

""

A co o Snugglebundl dece do autosedačky říkají rodiče a odborníci?

„Z domu na nákup do obchodu, tam přendat do nákupního košíku, zpět do auta, domů a do postýlky, to celé bez probuzení. Za mě fantastické!“ – Michelle, novopečená máma

„Koupila jsem Snugglebundl dceři a ta si ho nemůže vynachválit! -  Brenda Craig, novopečená babička

„Snugglebundl eliminuje jednu z hlavním příčin bolesti spodních zad. Je lehký, takže nepřidává žádnou váhu navíc.“ – Dr. Cassidy Hogg, chiropraktik

„Nechápu, jak jsem bez toho produktu mohla žít J Upřímně doporučuji všem nastávajícím maminkám a těm, kdo shánějí dárek pro těhotnou kamarádku nebo novopečené rodiče, je to ta nejlepší investice. Bez své Snugglebundl deky nedám ani ránu – velmi mi usnadňuje život. Mám ještě starší děti, které vozím do školy a díky Snugglebundlu můžu bez obav přendávat nejmladšího syna z auta do kočárku a zase zpět. Malý nespí moc dobře, takže jsem vděčná za cokoliv, co pomůže!“ – Mandy, novopečená máma