Seznamte se, tým Bamboolik: Jana Ševečková

Ahoj! Co tě přivedlo do Bambooliku a jak dlouho tu pracuješ?

V Bambooliku pracuji už skoro dva roky a přivedla jsi mě sem ty (Monika z marketingu) :) Nejprve jsi mě fotkami těch krásně barevných plenek na sociálních sítích vyvedla z omylu, že látkové plenky jsou trapné bílé čtverce, které se musí žehlit, a tak jsi mě přivedla k látkování. No a následně jsi mi dala nabídku práce v ten správný čas i do Bamboolikova týmu.

Co v Bambooliku děláš? Co na tvé práci tě nejvíc baví?

Pracuji v obchodním oddělení a mám na starosti fakturaci objednávek, komunikaci se zákazníky a sto dalších drobností, díky nimž není žádný den nudný. Práce je hodně různorodá – pracuji s čísly a tabulkami a zároveň komunikuji s živými lidmi, např. na veletrhu. Což je pro mě super balanc.

 Seznamte se Jana Ševečková - pracovní tým

Ten nejvíc důležitý důvod, proč tu stále jsi?

Vyhovuje mi celkové nastavení firmy – respekt k rodinnému životu, možnost flexibilní pracovní doby a zkráceného úvazku, a taky způsob komunikace uvnitř firmy. A je tu skvělý kolektiv!

Kolik máš dětí? Jak jsou velké? A jak moc náročné je podle tebe skloubit pracovní a rodinný život?

Mám dvě děti – dceři je 5 a synovi 3,5 roku a jsou už oba ve školce. Díky flexibilní pracovní době je pro mě skloubení rodiny a práce jednoduché. Máme s manželem rozdělené úkoly, takže stíhám všechny kroužky a besídky a děti jsme zatím nikde nezapomněli.

Seznamte se Jana Ševečková, rodina- Bamboolik

Nejoblíbenější Bamboolik produkt?

Dříve to byly plenky, aktuálně jsou to sáčky, pytle a pytlíky všech druhů a barev – na mokré oblečení a na všemožné drobnosti. A taky tašky, do kterých na víkend sbalím obě děti. Tedy jejich věci :-)

Seznamte se Jana Ševečková, produkty - Bamboolik

Nejvtipnější příhoda z práce?

Jednu nejvtipnější příhodu si nevybavuji, ale tady je pořád hodně veselo. Dost vtipná byla jedna skypová porada (na Skypu jsem byla já), kdy jedno z mých dětí během porady potřebovalo utřít zadek a druhé se zaseklo ve skříni ;-) Tedy já jsem se v ten moment tolik nesmála, ale kolegyně ano.

Seznamte se Jana Ševečková, rodina- Bamboolik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení