Seznamte se, tým Bamboolik: Jana Ševečková

Ahoj! Co tě přivedlo do Bambooliku a jak dlouho tu pracuješ?

V Bambooliku pracuji už skoro dva roky a přivedla jsi mě sem ty (Monika z marketingu) :) Nejprve jsi mě fotkami těch krásně barevných plenek na sociálních sítích vyvedla z omylu, že látkové plenky jsou trapné bílé čtverce, které se musí žehlit, a tak jsi mě přivedla k látkování. No a následně jsi mi dala nabídku práce v ten správný čas i do Bamboolikova týmu.

Co v Bambooliku děláš? Co na tvé práci tě nejvíc baví?

Pracuji v obchodním oddělení a mám na starosti fakturaci objednávek, komunikaci se zákazníky a sto dalších drobností, díky nimž není žádný den nudný. Práce je hodně různorodá – pracuji s čísly a tabulkami a zároveň komunikuji s živými lidmi, např. na veletrhu. Což je pro mě super balanc.

 Seznamte se Jana Ševečková - pracovní tým

Ten nejvíc důležitý důvod, proč tu stále jsi?

Vyhovuje mi celkové nastavení firmy – respekt k rodinnému životu, možnost flexibilní pracovní doby a zkráceného úvazku, a taky způsob komunikace uvnitř firmy. A je tu skvělý kolektiv!

Kolik máš dětí? Jak jsou velké? A jak moc náročné je podle tebe skloubit pracovní a rodinný život?

Mám dvě děti – dceři je 5 a synovi 3,5 roku a jsou už oba ve školce. Díky flexibilní pracovní době je pro mě skloubení rodiny a práce jednoduché. Máme s manželem rozdělené úkoly, takže stíhám všechny kroužky a besídky a děti jsme zatím nikde nezapomněli.

Seznamte se Jana Ševečková, rodina- Bamboolik

Nejoblíbenější Bamboolik produkt?

Dříve to byly plenky, aktuálně jsou to sáčky, pytle a pytlíky všech druhů a barev – na mokré oblečení a na všemožné drobnosti. A taky tašky, do kterých na víkend sbalím obě děti. Tedy jejich věci :-)

Seznamte se Jana Ševečková, produkty - Bamboolik

Nejvtipnější příhoda z práce?

Jednu nejvtipnější příhodu si nevybavuji, ale tady je pořád hodně veselo. Dost vtipná byla jedna skypová porada (na Skypu jsem byla já), kdy jedno z mých dětí během porady potřebovalo utřít zadek a druhé se zaseklo ve skříni ;-) Tedy já jsem se v ten moment tolik nesmála, ale kolegyně ano.

Seznamte se Jana Ševečková, rodina- Bamboolik