Domů / Novinky / Precyklujte s Bamboolikem!
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Precyklujte s Bamboolikem!

Precyklujte s Bamboolikem!  - Bamboolik    Žít v souladu s trvalou udržitelností, a přitom se nezříkat pohodlí a komfortu současného světa? Užívat si života, ale zároveň šetřit přírodu? Je to snadnější, než se možná zdá.

Kdepak, ten nadpis není překlep. Precyklace je takový předstupeň recyklace. Je to předcházení vzniku odpadu, který vůbec nevytvoříte.

Bamboolik se velmi rád zapojil do projektu Precyklátor, protože tato myšlenka je nám dost vlastní. Vždyť ten, kdo si u nás koupí velkou sadu látkových plen, díky tomu vůbec nevytvoří TUNU těžko rozložitelného odpadu (v podobě použitých jednorázových plen). To jen tak něco nepřekoná. A vůbec, téměř všechny naše produkty představují opakovaně použitelnou alternativu pro výrobky denní (s)potřeby.

Co přesně projekt Precyklátor obnáší, se můžete dozvědět na webu Moje Odpadky. A jak se zapojit přes nás, Bamboolika? Záleží na tom, jestli:

  • máte kartičku Precyklátora. Potom nám do poznámky k objednávce na našem e-shopu napište unikátní kód Vaší kartičky (ve tvaru: KÓD PRECYKLÁTORA ………) a my vám do systému Precyklátora načteme body za nákup u nás.
  • Kartičku Precyklátora ještě nemáte. Pak nám stačí při objednávce do poznámky napsat:                   „PROSÍM O KARTIČKU PRECYKLÁTORA“, my vám ji zašleme a zároveň vám načteme body za první nákup u nás.

 

 

Tak precyklujte! 

 

 

Související zboží
Ubrousek / Utěrka bambus 30x30 Ubrousek / Utěrka bambus 30x30 Kód: UBRBMB30
Připraveno k odeslání
Látkový ubrousek z velmi příjemného a savého materiálu. 30x30cm. Nepostradatelný pomocník v domácnosti s dětmi i všude…
od 296,7 Kč bez DPH
od 359,0 Kč
Detail