Domů / Novinky / Seznamte se: Zuzka Janglová, látková poradkyně ...
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Seznamte se: Zuzka Janglová, látková poradkyně ...

Seznamte se: Zuzka Janglová, látková poradkyně ... - Bamboolik    ... A vyznavačka pomalé domácnosti, zero-waste, majitelka Obchuudku.

Vítejte u druhého dílu seriálu na téma látkové poradkyně Bamboolik, ve kterém vám budeme postupně představovat naše milé kolegyně a ženy mnoha talentů formou kamarádského rozhovoru.

(První díl seriálu s Evou Šupčíkovou najdete zde.)

Zuzka Janglová, látková poradkyně Bamboolik  

Jako druhou vám představujeme Zuzku Janglovou, trojnásobnou maminku malého Olivera (nar. 2012), Matouše (2014) a Verunky (2016). Zuzka je původní profesí kartografka, nyní je na mateřské dovolené a podniká. Má vlastní Obchuudek. Jako látková poradkyně Bamboolik působí ve Středočeském kraji, konkrétně v Kolíně, Kutné Hoře, Čáslavi, Golčově Jeníkově, Heřmanově Městci, v Poděbradech a v Nymburce.

Bamboolik: Zuzi, jak ses dostala k látkovým plenám?

Zuzka: V těhotenství s prvním synem v roce 2011. Tehdy se začalo o látkových plenách víc povídat a já se toho rychle chytla :D. Navštívila jsem tenkrát seminář takové tehdejší látkové poradkyně, abych se dozvěděla víc.

Co je pro tebe hlavní důvod, proč používat látkovky?

Jednoduchost, bez plného odpadkového koše, zdraví dětí, bez chemie na zadečku.

Máš nějakou oblíbenou plenku? :-)

Mě si získal systém AI2  a ovládnul nám šuplík s plenami. Přijde mi geniálně jednoduchý a všestranný.

 

Co tě přivedlo k tomu, že ses stala látkovou poradkyní Bamboolik?

Jantarka z blogu Back on trees :D a pak taky to, že jsem začala pomáhat kamarádkám sestavovat plenkovou výbavu. Bamboolik pak stojí za tím, že jsem se postavila na vlastní nohy a začala sama podnikat.

To je super, přesně to chceme, abyste dělaly! :-) Kdybys měla jmenovat jen jednu věc, co tě na látkovém poradenství nejvíc baví?

Když rodiče zbavuji nejistoty a obav z používání látkových plen. Je radost dívat se do rozzářeného obličeje po tom, co zjistili, jak jednoduché to vlastně je.

  Organizér na kuch-utěrky Obchuudek
LP Bamboolik Zuzka Janglová  

Nabízíš kromě látkového poradenství ještě další služby?

Mám vlastní Obchuudek – kamennou prodejnu i e-shop s přírodní kosmetikou a ekologickou drogérií. V rámci projektu Pomalá domácnost jsem propagátorkou života bez odpadu (tzv. zero waste). Zároveň šiju vlastní výrobky – doplňky a pomocníky do domácnosti nahrazující jednorázové varianty.

Čím se spolehlivě odreaguješ?

Bytím venku, v přírodě. Když svítí slunko, když leje, když fučí vítr..

Nějaký vzkaz čtenářům na závěr?

Věřte si a radujte se, při používání látkových plen, při opatrování vašich dětí, v každodenním všedním životě.

Další info o Zuzce můžete načerpat z webu Obchuudku, na jejím Facebooku (ať už přímo Obchuudku či Pomalé Domácnosti) či Instagramu (@pomaladomacnost).