Domů / Novinky / Škatule škatule, hejbejte se!
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Škatule škatule, hejbejte se!

Škatule škatule, hejbejte se! - Bamboolik    Pohyb je zdravý, tak jsme si v Bambooliku nadělili novoroční stěhování. Ať si protáhneme údy.

Co nás k tomu vedlo?

Především to, že od března otevíráme svoji historicky první vlastní šicí dílnu. Kdo nás zná déle, nejspíš ví, že prozatím jsme výrobu našich plenek a plenkového příslušenství řešili kooperačně, zhruba polovina naší současné produkce navíc pochází z chráněných dílen. O osud těchto „našich“ dílen se není třeba obávat, neházíme je přes palubu, pouze potřebujeme navýšit kapacity, k tomu máme nápady na nové produkty a naše současné dílny jsou poměrně dost vytížené. Takže jsme se rozhodli do toho praštit a otevřít si vlastní dílnu. Ostatně uvažovali jsme o tom posledních několik let.

Prostor pro naši dílnu jsme naštěstí našli velmi rychle a to dokonce přímo v areálu, kde v současné době sídlíme, k našemu štěstí navíc na stejné chodbě – to nemohlo vyjít lépe. Nicméně neobejde se to bez úpravy našich stávajících prostor, no a když už v tom budeme, dává smysl rozšířit i naši stávající expedici a kancelářské prostory. Takže nás v týdnu od 13. ledna čeká akce Kulový blesk.

Co to bude znamenat pro vás, naše zákazníky?

Od pondělí 13. do středy 15. ledna nebudeme expedovat balíčky. Musíme totiž fyzicky přestěhovat veškeré sklady, na což bude zapotřebí mnoha rukou, kterým by se jistě nelíbilo, kdyby jim jiné ruce kradly stěhované zboží pod rukama  smiley Jinými slovy, aby bylo stěhování skladů co nejrychlejší, nemůže se tam nikdo plést a shánět se po plenkách.

Své objednávky nám v těchto dnech klidně poslat můžete, jen prosím počítejte s tím, že Vám je odešleme, až dohrajeme naše škatulata, tzn. nejdříve ve čtvrtek 16. ledna. Věříme, že nám toto zpoždění odpustíte.

Pokud se k nám chystáte pro balíček osobně (za předpokladu, že od nás před 13. lednem dostanete e-mail, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí), to se klidně stavte, sice tu bude trochu chaos, ale nachystanou objednávku vám vydáme.

Konec hlášení, my si jdeme vyhrnout rukávy a vzhůru do toho wink