Hledáme šikovné maminky - šičky do naší šicí dílny

Potřebovali bychom najít další šičky do naší nové šicí dílny (kterou jsme otevřeli v únoru 2020). V dílně šijeme naše látkové plenky, doplňky k nim, dámské menstruační vložky a další potřeby pro moderní ekologickou domácnost (zejména odličovací tampónky a kojící vložky).

Obrovská výhoda práce v našem týmu je to, že umožňujeme práci na částečný úvazek podle vašich potřeb. Hodilo by se vám pracovat 4 hodiny odpoledne 3 dny v týdnu nebo potřebujete mít směny každý týden jinak podle směn manžela? Na všem jsme schopni se domluvit.

Naše šicí dílna je uzpůsobená tak, aby pracovní doba co nejvíce vyhovovala právě maminkám na rodičovské dovolené (s dítětem do 4 let věku) nebo maminkám samoživitelkám. 

Předpoklady pro tuto pozici?

Budeme upřímní, bylo by fajn, pokud byste měla zkušenost s průmyslovými šicími stroji. Nebo pokud byste alespoň naprosto excelentně ovládala ten domácí stroj :) K tomu šikovné ruce a chuť se učit nové věci. 

Více jsme se o naší dílně rozepsali v tomto článku.

Zaujala vás nabídka?
Napište Janě na e-mail brzobohata@bamboolik.cz.

Jehle zdar!

 

hledáme švadlenky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení