Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci

Menstruační kalhotky pro dny se středně silnou až silnou menstruací.

Vyberte si mezi luxusními kalhotkami od českého výrobce Underbelly, ušitými z extra příjemného mikromodalu s nepromokavou membránou, anebo ekonomickou variantou - menstruačními kalhotkami Yuuki, které mají v zadní části savou vložku prodlouženou až k lemu kalhotek, pro maximální spolehlivost. 

V zimním období může být výměna menstruačních kalhotek obtížnější. Během těchto chladnějších měsíců jsou pohodlnější a praktičtější látkové vložky, lze je totiž rychleji vyměnit.  

Zde jsme sepsali článek s nejčastěji kladenými otázkami na menstruační kalhotky. Dozvíte se, jak kalhotky fungují, jak se perou, pro jaký typ menstruace jsou vhodné a spoustu dalšího. 

1 položek celkem

Cena

849850
1849850

Značky

Položek k zobrazení: 1
Menstruační kalhotky | Underbelly univers | Silnější menstruace | Bamboolik
702 Kč bez DPH
849 Kč

Menstruační kalhotky české výroby pro střední až silnější menstruaci. Vyrobené z extra příjemného mikromodalu s nepromokavou membránou pro maximální pohodlí a stoprocentní...

+ další
Kód: 92554

Inkontinence v těhotenství a porodu 

Pokud Vás inkontinence v těhotenství nebo inkontinence po porodu obtěžuje, nicméně k únikům moči dochází jen občas a jde spíš o pár kapek, není třeba hned běžet do drogerie pro speciální inkontinenční vložky. Ty jsou jednorázové (takže nic moc pro životní prostředí) a navíc jsou obvykle určené pro těžší stupně inkontinence. 
Stačí se pojistit látkovou vložkou nebo menstruačními kalhotkami.