Domů / Kdo jsme
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Kdo jsme

Pro vaše dítě. Pro vás. Pro planetu.

who we are icon
Jsme vzorem udržitelného rozvoje a odpovědného podnikání.
who we are icon
Naše planeta není na jedno použití, proto je pro nás důležité být ohleduplní v každém kroku.
who we are icon
Šíříme osvětu v oblasti zdravého přebalování, ekologické domácnosti a minimalizace odpadu. Ukazujeme lidem, že věci lze dělat jinak.
who we are icon
Spojujeme moderní svět s tradičním přístupem, věříme ve smysluplný návrat ke kořenům. Představujeme symbol kvality, zdraví a ekologie.
who we are icon
Tyto hodnoty šíříme prostřednictvím našich produktů. Dáváme tím každému příležitost růst společně s námi.

S respektem k dětem, lidem a přírodě.

Bamboolikova vize v pohyblivých obrázcích

Náš skvělý tým!


Jsme vám ohromně sympatičtí a chcete se stát součástí našeho týmu? Mrkněte na volné pozice!
 

Naše akce a projekty

OPPIK Marketing II. - Podpora exportních aktivit

V období od listopadu 2016 do listopadu 2019 realizujeme v rámci programu OPPIK Marketing - II. výzva projekt Podpora exportních aktivit společnosti Bamboolik s.r.o., registrační číslo projektu je CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007478. Předmětem projektu je podpora exportních aktivit společnosti Bamboolik s.r.o. na evropském trhu díky účasti na 7 veletrzích zaměřených na děti a rodinu v Německu, Itálii a Polsku. Cílem účasti na těchto akcích je zisk nových odběratelů, zvýšení tržeb společnosti a upevněním postavení společnosti na evropském trhu trzích včetně posílení konkurenceschopnosti společnosti.

Sociální podnik

Bamboolik je sociálním podnikem. Co to znamená?

Našim společensky prospěšným cílem je integrace znevýhodněných osob, zejména z řad matek pečujících o malé děti, na trh práce. Současně řešíme snížení negativního dopadu konvenčního pěstování bavlny a konzumního způsobu života na životní prostředí výrobou a prodejem biobavlněných a opakovatelně použitelných výrobků.

V roce 2020 otevíráme novou šicí dílnu, která bude splňovat obě právě zmíněná kritéria - tedy bude mít sociální aspekt (v dílně zaměstnáváme maminky malých dětí do 4 let věku a maminky samoživitelky) i environmentální aspekt (primární výrobní surovinou bude biobavlna). 

Co nás k tomuto rozhodnutí vedlo?

Většina zaměsntnaců Bambooliku má malé děti, takže moc dobře víme, jak těžké někdy je, skloubit práci a péči o děti. A nezbláznit se z toho. Více jak polovina z nás má nějakým způsobem zkrácený úvazek nebo flexibilní pracovní dobu, případně pracuje z domu. Jsme v tomto směru výjimkou z pravidla (v pozitivním smyslu), neboť Česká republika je dlouhodobě pod evropským průměrem, co se týče flexibilních pracovních úvazků pro rodiče malých dětí. A to jsme se právě rozhodli změnit! :-)

V naší nové šicí dílně chceme ukázat, že lze skloubit práci a péči o malé děti i ve výrobní dílně a naplánovat směny tak, aby dílna efektivně fungovala a vydělala si na sebe.

Zároveň v dílně vyrábíme produkty z biobavlny, která představuje udržitelnou alternativu k bavlně pěstované konvenčním způsobem, který je z environmentálního hlediska velice nepříznivý.