Menstruační vložky

Látkové vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Pro ekologickou a zdravou menstruaci. Vyrobeno v ČR v sociální dílně.

Díky použitým materiálům jsou látkové vložky mnohem prodyšnější než jednorázové, a přitom jsou super savé. Naše vložky mají skvěle padnoucí střih. Nejsou střižené z jednoho kusu i s křidélky, jako většina látkových vložek na trhu - Křidélka jsou na nich našitá zvlášť a oddělena lemovkou, tudíž po nich nic nestéká, a vložky se nikam neposouvají.

V naší nabídce najdete tři velikosti látkových vložek. Nejmenší jsou slipové vložky, středně velké jsou denní, použitelné i jako inkontinenční vložky, a největší jsou noční vložky, které zase výborně slouží i jako poporodní vložky.

U všech velikostí vložek máte na výběr ze dvou typů materiálů - satén & biobavlna, nebo biobavlněné froté. Saténové vložky mají oproti froté vložkám jednu vrstvu navíc a jsou tak o něco savější a lépe drží tvar. Vložky z biobavlněného froté jsou zase jemnější na dotek a celkově poddajnější.

Látkové vložky Bamboolik vždy výhodně! Na vložky prodáváné po jednom kusu můžete získat množstevní slevu už při nákupu 2 kusů a více od každé barvy a typu vložky. Anebo si pořiďte některou z našich výhodných sad, ve kterých už jsme vzory a typy vložek nakombinovali za vás. V průběhu roku pak chystáme další cenová zvýhodnění, při kterých je zpravidla možné akční cenu kombinovat i s běžnou množstevní slevou, a můžete tak za vložky ušetřit až 60%! Přihlašte se k našemu newsletteru v okně nad patičkou webu, a žádná akce vám neunikne ;-)

12 položek celkem

Cena

60448
160448

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Položek k zobrazení: 12
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
Letní výprodej
169 Kč–20 %
od 112 Kč bez DPH
od 135 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 91987
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén | 2. jakost
70 Kč bez DPH
85 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu 2. jakost - drobné vady, sleva 50% z původní...

+ další
Kód: 99866002
Látkové slipové vložky z biobavlny se saténovou úpravou ve výhodných sadách | Bamboolik
Letní výprodej
od 499 Kč–40 %
od 288 Kč bez DPH
od 349 Kč

Intimní vložky z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92250
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
Letní výprodej
219 Kč–20 %
od 145 Kč bez DPH
od 175 Kč

Látkové menstruační vložky vyrobené z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 91986
Látkové menstruační vložky z biobavlny se saténovou úpravou | Bamboolik
Letní výprodej
od 639 Kč–40 %
od 369 Kč bez DPH
od 447 Kč

Menstruační vložky z biobavlny se saténovou dotykovou vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92252
hlavní fotka vložky 800x800
Letní výprodej
od 299 Kč–30 %
od 198 Kč bez DPH
od 239 Kč

Vysoce savé látkové vložky z certifikované biobavlny vhodné na noc nebo na období po porodu. Se saténovou dotykovou vrstvou.

Kód: 92230
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
Letní výprodej
od 329 Kč–40 %
od 190 Kč bez DPH
od 230 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny evropského původu. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady po více kusech.

Kód: 92263
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté - 2. jakost
50 Kč bez DPH
60 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny evropského původu. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - 2. jakost - drobné vady, sleva 50% z původní ceny.

Kód: 99206002
Nepromokavé slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté, PUL
Letní výprodej
329 Kč –20 %
217 Kč bez DPH
263 Kč

Slipové vložky s nepromokavou vrstvou. Ideální velikost pro mladé dívky s první menstruací, anebo pro ženy se slabším krvácením. Vyrobené z certifikované biobavlny evropského...

Kód: 92746
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
Letní výprodej
od 469 Kč–40 %
od 271 Kč bez DPH
od 328 Kč

Menstruační vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Výhodné sady po více kusech. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. 

Kód: 92267
Sada 4 ks denních a slipových látkových vložek | Bamboolik
Letní výprodej
529 Kč–30 %
od 306 Kč bez DPH
od 370 Kč

Sada 2 ks denních vložek a 2 ks intimních vložek z biobavlněného froté. Vložky jsou velmi prodyšné, přesto naprosto spolehlivé, šetrné k  pokožce i k  životnímu prostředí....

+ další
Kód: 92268
Noční / poporodní látkové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
Letní výprodej
od 220 Kč–40 %
od 145 Kč bez DPH
od 176 Kč

Velmi savé, avšak stále velmi prodyšné vložky ze 100% certifikované biobavlny evropského původu. Vhodné pro silné noční krvácení nebo jako porodnické vložky pro období šestinedělí.

Kód: 92232

Látkové vložky - Všechno, co jste kdy chtěli vědět (ale báli jste se zeptat)

Pro někoho je téma látkových vložek zatím stále tabu. Často se setkáváme s nechápavými až negativními reakcemi především ohledně hygieny a údržby. Rádi vás ale přesvědčíme, že látkové vložky nejsou nijak odpudivé, jejich údržba je velmi snadná, a příroda vám poděkuje za desítky kil ušetřeného zbytečného odpadu. Používání látkových vložek má mnoho zdravotních přínosů a materiál je pro tělo velmi příjemný, jako druhá kůže. Navíc s látkovými vložkami výrazně ušetříte.

V našem blogu najdete odpovědi na všechny otázky, které vás zajímají. Podívejte se například na článek FAQ: Často kladené otázky o látkových vložkách, anebo na podrobné informace k údržbě vložek. Více vám taky napoví naše videa o látkových vložkách.

Máte-li další otázky k látkovým vložkám, neostýchejte se nám rovnou napsat ve vyskakovacím okně dole na stránce, vždy vám rádi poradíme.