Noční vložky

Velmi savé látkové menstruační vložky s prodlouženou délkou, vhodné jako vložky na noc, nebo jako poporodní vložky na období šestinedělí. Naprosto spolehlivé a zároveň prodyšné. Můžete je použít i během dne v případě velmi silné menstruace - jak můžete vidět tady v našem krátkém videu

Látkové noční vložky jsou dlouhé přibližně 31 cm a mají na spodní straně nepropustnou vrstvu (PUL), což je ideální volba při silné menstruaci nebo při inkontinenci. Nabízíme je ve dvou provedeních: z biobavlny a saténu, stejně jako naše slipové a denní vložky.

Údržba je velmi jednoduchá. Po skončení cyklu, nebo nejpozději po 4 dnech, stačí namočit vložky na několik hodin nebo přes noc do studené vody a pak vyprat při teplotě 60 stupňů. Nemusíte používat žádný speciální prací prostředek - použijte, který jste zvyklí. Na našem e-shopu si můžete zakoupit bělící prášek a odstraňovač skvrn

2 položek celkem

Cena

220299
1220299

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Položek k zobrazení: 2
hlavní fotka vložky 800x800
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Vysoce savé látkové vložky z certifikované biobavlny vhodné na noc nebo na období po porodu. Se saténovou dotykovou vrstvou.

Kód: 92230
Noční / poporodní látkové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 182 Kč bez DPH
od 220 Kč

Velmi savé, avšak stále velmi prodyšné vložky ze 100% certifikované biobavlny evropského původu. Vhodné pro silné noční krvácení nebo jako porodnické vložky pro období šestinedělí.

Kód: 92232

Kolik vložek budete potřebovat?

To závisí na vaší individuální situaci, včetně délky a intenzity (poporodního) krvácení. Absorpční schopnost látkových vložek je srovnatelná s úrovní jednorázových vložek, nebo dokonce vyšší. Proto budete potřebovat podobný počet vložek, jako byste použili jednorázových.

S látkovými vložkami zkrátka vždy ušetříte

Po použití můžete vložky skladovat volně v koši nebo v nepromokavém pytlíku.