Doručení balíčku před Vánoci dopravci garantují pro objednávky zaplacené do 18. 12. do 7:00. Pozor! Zásilkovna zkrátila úložní dobu zásilek pro vánoční období (od 1.11. do 20.12.): na výdejních místech - 5 dní, v Z-Boxech - jen 2 dny. Nezapomeňte si balíček včas vyzvednout!

Menstruační kalhotky pro slabší menstruaci

Menstruační kalhotky pro dny se slabší až střední menstruací.

Menstruační kalhotky od českého výrobce Underbelly, vyrobené z extra příjemného mikromodalu s nepromokavou membránou pro maximální pohodlí a stoprocentní spolehlivost. Kompletně ušité v České republice. 

Jsou vhodné i jako inkontinenční - pro slabou inkontinenci. 

V chladnějších měsících mohou být pohodlnější a snazší alternativou slipové vložky, které lze rychleji vyměnit a poskytují větší flexibilitu při oblékání a svlékání vrstev oblečení v zimních podmínkách.

1 položek celkem

Cena

599600
1599600

Značky

Položek k zobrazení: 1
Menstruační kalhotky | Underbelly univers | Slabší menstruace
Vánoční slevy
749 Kč–20 %
od 495 Kč bez DPH
od 599 Kč

Menstruační kalhotky české výroby pro slabší až středně silnou menstruaci. Vyrobené z extra příjemného mikromodalu s nepromokavou membránou pro maximální pohodlí a stoprocentní...

Kód: 92550

První menstruace u dívek

Jak mluvit s dcerou o menstruaci? Vše, co potřebujete vědět a jak se připravit na tento důležitý mezník - přečtěte si tipy a rady v našem článku