Inkontinenční vložky

Inkontinenční vložky - pro lehkou stresovou inkontinenci i závažnější formy inkontinence

Látkové inkontinenční vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Vyrobeno v ČR v sociální dílně.

Díky použitým materiálům jsou látkové vložky mnohem prodyšnější než jednorázové, a přitom jsou super savé. Naše vložky mají skvěle padnoucí střih. Nejsou střižené z jednoho kusu i s křidélky, jako většina látkových vložek na trhu - Křidélka jsou na nich našitá zvlášť a oddělena lemovkou, tudíž po nich nic nestéká, a vložky se nikam neposouvají.

V naší nabídce najdete tři velikosti látkových vložek. Nejmenší jsou slipové vložky dobře sloužící i pro lehčí formy stresové a urgentní inkontinence, středně velké jsou denní, použitelné jako běžné inkontinenční vložky, a největší jsou noční vložky, které poslouží při řešení závažnějších forem inkontinence.

Dále máte na výběr ze dvou typů materiálů - satén & biobavlna, nebo biobavlněné froté.

Saténové vložky mají oproti froté vložkám jednu vrstvu navíc, jsou tak o něco savější a lépe poslouží jako inkontinenční pomůcky při závažnějších problémech spojených s větším únikem moči. Vložky z biobavlněného froté jsou zase prodyšnější, jemnější na dotek, a tedy vhodné při řešení lehčích forem inkontinence.

8 položek celkem

Cena

101448
1101448

Značky

Položek k zobrazení: 8
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
Podzimní výprodej
219 Kč–40 %
od 108 Kč bez DPH
od 131 Kč

Látkové menstruační vložky vyrobené z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 99804
Noční / poporodní látkové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
Podzimní výprodej
od 220 Kč–30 %
od 145 Kč bez DPH
od 176 Kč

Velmi savé, avšak stále velmi prodyšné vložky ze 100% certifikované biobavlny evropského původu. Vhodné pro silné noční krvácení nebo jako porodnické vložky pro období šestinedělí.

Kód: 92232
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
Podzimní výprodej
od 469 Kč–40 %
od 271 Kč bez DPH
od 328 Kč

Menstruační vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Výhodné sady po více kusech. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. 

Kód: 92267
Nepromokavé slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté, PUL
329 Kč –20 %
217 Kč bez DPH
263 Kč

Slipové vložky s nepromokavou vrstvou. Ideální velikost pro mladé dívky s první menstruací, anebo pro ženy se slabším krvácením. Vyrobené z certifikované biobavlny evropského...

Kód: 92746
Látkové menstruační vložky z biobavlny se saténovou úpravou | Bamboolik
Podzimní výprodej
od 639 Kč–30 %
od 369 Kč bez DPH
od 447 Kč

Menstruační vložky z biobavlny se saténovou dotykovou vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92253
Látkové slipové vložky z biobavlny se saténovou úpravou ve výhodných sadách | Bamboolik
Podzimní výprodej
od 499 Kč–40 %
od 288 Kč bez DPH
od 349 Kč

Intimní vložky z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92250
hlavní fotka vložky 800x800
Podzimní výprodej
od 299 Kč–30 %
od 198 Kč bez DPH
od 239 Kč

Vysoce savé látkové vložky z certifikované biobavlny vhodné na noc nebo na období po porodu. Se saténovou dotykovou vrstvou.

Kód: 92230
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
Podzimní výprodej
169 Kč–40 %
od 83 Kč bez DPH
od 101 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 99869

Látkové vložky Bamboolik vždy výhodně!

Na látkové vložky prodáváné po jednom kusu můžete získat množstevní slevu už při nákupu 2 kusů a více od každé barvy a typu vložky. Anebo si pořiďte některou z našich výhodných sad, ve kterých už jsme vzory a typy vložek nakombinovali za vás. V průběhu roku pak chystáme další cenová zvýhodnění, při kterých je zpravidla možné akční cenu kombinovat i s běžnou množstevní slevou, a můžete tak za vložky ušetřit až 60%! Přihlašte se k našemu newsletteru v okně nad patičkou webu, a žádná akce vám neunikne ;-)