Denní vložky

Velmi prodyšné a savé látkové menstruační vložky.

Denní vložky jsou ideální pro první dny cyklu, kdy bývá menstruační krvácení silnější. Skvěle fungují také jako inkontinenční vložky. Máte-li slabší menstruaci v noci, pak je můžete používat i na noc. Spodní vrstva je ušita z nepromokavého materiálu membránového typu - laminovaného polyesteru (PUL), který je prodyšný, ale zároveň zcela spolehlivý.

Menstruační vložky pro denní použití jsou prostřední ze 3 velikostí vložek v naší nabídce. Hledáte-li ještě savější řešení, zvolte noční vložky, které mají prodloužený tvar, a skvěle tak poslouží na noc, nebo i během dne při velmi silné menstruaci. Naopak slipové vložky jsou tenké a nenápadné, a nabízejí ještě větší prodyšnost.

Tak jako u ostatních velikostí našich látkových vložek můžete i v této kategorii vybírat ze dvou typů materiálů - satén & biobavlna, nebo biobavlněné froté. V případě saténových vložek je vnitřní savá část ušita z certifikované biobavlny, a kontaktní vrstva z bavlny se saténovou úpravou. Vložky z biobavlněného froté mají savou i dotykovou část z čisté biobavlny.

Saténové vložky jsou o něco savější a lépe drží tvar než vložky z biobavlněného froté, díky jedné vnitřní vrstvě navíc a obšití kolem těla vložky. Froté vložky jsou zase jemnější na dotek a celkově poddajnější. U saténových vložek máte na výběr z mnoha krásných vzorů. Vložky z biobavlněného froté nabízíme v přírodní anebo černé barvě. Snadno tak můžete zvolit barvu vložky podle vašeho spodního prádla.

5 položek celkem

Cena

219639
1219639

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Položek k zobrazení: 5
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
181 Kč bez DPH
219 Kč

Látkové menstruační vložky vyrobené z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 91980
Látkové menstruační vložky z biobavlny se saténovou úpravou | Bamboolik
od 528 Kč bez DPH
od 639 Kč

Menstruační vložky z biobavlny se saténovou dotykovou vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92252
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 388 Kč bez DPH
od 469 Kč

Menstruační vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Výhodné sady po více kusech. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. 

Kód: 99431
Nepromokavé slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté, PUL
272 Kč bez DPH
329 Kč

Slipové vložky s nepromokavou vrstvou. Ideální velikost pro mladé dívky s první menstruací, anebo pro ženy se slabším krvácením. Vyrobené z certifikované biobavlny evropského...

Kód: 92746
Sada 4 ks denních a slipových látkových vložek | Bamboolik
437 Kč bez DPH
529 Kč

Sada 2 ks denních vložek a 2 ks intimních vložek z biobavlněného froté. Vložky jsou velmi prodyšné, přesto naprosto spolehlivé, šetrné k  pokožce i k  životnímu prostředí....

+ další
Kód: 99782

Látkové vložky - Jak začít?

Zvažujete používání látkových vložek, ale máte spoustu nezodpovězených otázek? Nebojte, nejste v tom sama :) Jak je to s hygienou, se skladováním, jaký je rozdíl mezi jednotlivými velikostmi a typy vložek? Jak moc jsou látkové vložky savé a spolehlivé oproti jednorázovým vložkám? Odpovědi na všechny palčivé otázky pro vás poctivě sbíráme, a sepsali jsme je do článku FAQ: Často kladené otázky o látkových vložkách. Nebo se mrkněte na tohle naše krátké video.

Pravidelně také pořádáme webináře, kde naše látkové vložky představujeme naživo a odpovídáme na vaše zvídavé dotazy. Sledujte nás na Facebooku, ať vám žádné živé vysílání neunikne, anebo se podívejte ze záznamu na některé starší.

Samozřejmě jsme kdykoli k dispozici i pro důvěrný rozhovor - ať už telefonicky na naší hotline nebo v chatovacím okně na našich stránkách. Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme rozpustit všechny vaše obavy :)