Náš tým

Náš tým

Zuzana Hloušková

hlouskova@bamboolik.cz  Obchod & Marketing Zuzka je jednatelka společnosti. Udává směr tomu kdo jsme, kam jdeme, a co tam budeme dělat až tam dojdeme :) Aktuálně má taky pod palcem marketing a obchod.
Náš tým

Zuzana Lálová

lalova@bamboolik.cz Strategie & Projekty Zuzka má na starosti strategie a projekty. Nastavuje nám správné postupy v mnoha oblastech a dohlíží na to, abychom je všichni dodržovali. 
Náš tým

Jana Ševečková

seveckova@bamboolik.cz Asistentka obchodu ČR Jana je naší asistentkou pro tuzemské obchodní záležitosti. Má na starosti naši zákaznickou linku, péči o maloobchodní i velkoobchodní zákazníky, a fakturaci pro ČR.
Náš tým

Dorota Lichvárová

lichvarova@bamboolik.cz Asistentka Export ENG Dorka vytváří zázemí našemu exportnímu oddělení. Fakturuje, administruje, se zákazníky komunikuje. A je u toho milá na všechny kolem.
Náš tým

Michaela Panovcová

panovcova@bamboolik.cz Asistentka Export DACH Míša funguje jako administrativní podpora pro naše obchodní oddělení. Také se stará o naše zákazníky z německy mluvících zemí.
Náš tým

Tereza Šabatová

sabatova@bamboolik.cz Marketing & Sociální sítě Terka je součástí našeho marketingového oddělení. Na starosti má zejména naše sociální sítě, které spravuje. A pak nás o dění na nich zpravuje.
Náš tým

Lucie Kořínková

korinkova@bamboolik.cz Admin e-shopů Lucka spravuje naše webové stránky. Stará se o to, aby se vám na našich e-shopech dobře nakupovalo a nic na nich nechybělo.
Náš tým

Stáňa Musilová

musilova@bamboolik.cz Admin e-shopů Stáňa je Lucčina pravá ruka při správě webových stránek. Přibyde-li na e-shopu nějaký nový produkt, stojí za tím dozajista Stáňa ;)
Náš tým

David Hloušek

hlousek@bamboolik.cz IT záležitosti David je náš IT guru. Tahá nás z bryndy, když s námi nekomunikuje počítač, vymýšlí jak co nastavit. Kromě toho také vede některé projekty.
Náš tým

Jitka Sestrienková

sestrienkova@bamboolik.cz Back Office & Expedice Jíťa zajišťuje chod kanceláře a veškeré papírování. Má také na starosti expedici zásilek - spolu s Petrem, se kterým se výborně doplňují ve stylu "Ty máš svaly, já mám čáry" :)
Náš tým

Petr Mládek

mladek@bamboolik.cz Expedice & Sklady Petr se spolu s Jitkou stará o bezchybnou expedici vašich balíčků. Zároveň má pod palcem stavy našich skladů.
Náš tým

Michaela Kuncová

kuncova@bamboolik.cz Nákup & Výroba Míša vládne výrobě! Kromě šéfování našemu výrobnímu týmu (logistika, nákup materiálů, plánování výroby) se stará také o tým v naší šicí dílně.
Náš tým

Martina Kopecká

kopecka@bamboolik.cz Logistika & Nákup Marťa zašťiťuje logistiku. Pečuje o to, aby všechno bylo včas na správném místě. Marťa má také na starosti plánování stříhání i šití. 
Náš tým

Lenka Sněhotová

snehotova@bamboolik.cz Logistika & Nákup Lenka má na starosti nákup materiálu, jeho dopravu na naše dílny a svozy z nich. A pak také to, aby skutečný stav našich skladů odpovídal tomu v počítači.
Náš tým

Kateřina Lyčková

info@bamboolik.cz Šička Katka je vystudovaná architektka, t.č. na rodičovské dovolené. Do Bambooliku nastoupila, protože ráda šije a toužila po změně prostředí.
Náš tým

Eva Mašová

info@bamboolik.cz Šička Eva pracovala jako sanitární sestra v porodnici, ze zdravotních důvodů se ale musela s prací rozloučit. Nyní aspoň šije produkty pro miminka u nás na dílně.  
Náš tým

Iva Hrubá

info@bamboolik.cz Šička Iva šije celý život, umí ušít třeba i svatební šaty. Plenky a vložky jsou pro ni zcela nová zkušenost a zajímavá změna, kterou rozhodně uvítala.
Náš tým

Věra Levorová

info@bamboolik.cz Šička Věra pracovala celý život v administrativě, ale šití bylo vždy jejím koníčkem a velkou vášní. Takže bylo logické, že ve chvíli, kdy nemohla najít práci, nakonec zakotvila u nás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení