Svrchní kalhotky XL

Svrchní kalhotky XL, ve velikosti cca 15-25 kg. Pro starší děti, které ještě nejsou zcela bez plen například v noci. Záleží ale na proporcích dítěte - pokud máte třeba roční dítě s váhou okolo 13 kg, kterému jsou jednovelikostní svrchní kalhotky natěsno, například v případě použití hodně vycpané noční plenky, svrchní kalhotky XL můžete dozajista využít.

Svrchní kalhotky XL pro větší děti jsou ideální v kombinaci s naší XL kalhotkovou plenkou.

 

1 položek celkem

Cena

599600
1599600

Značky

Položek k zobrazení: 1
Nepromokavé kalhotky přes pleny pro velké děti, které ještě nejsou bez plenek, použijete především na noční přebalení | Bamboolik
495 Kč bez DPH
599 Kč

Nepromokavé svrchní kalhotky pro větší děti (cca do 6 let, s váhou zhruba 15-25 kg), které ještě nejsou úplně bez plenek. Používají se především jako svrchní vrstva na noc, přes...

Kód: 92470

Jak naučit dítě na nočník

Pokud využíváte naše XL svrchní kalhotky a pleny pro větší děti, je pravděpodobné, že otázka "Jak odplenkovat" je u vás doma tématem číslo 1. Mějte ale na paměti, že každé dítě má svůj čas. Hlavní je, aby to pro dítě, a tím i pro vás, nebylo velké trápení. Sepsali jsme pro vás základní tipy, jak naučit dítě na nočník v pohodě a bez stresu. Přečtěte si v našem článku.

Pro snadný přechod na nočníček se vám budou hodit naše tréninkové kalhotky, které si děti brzy dokážou samy stáhnout a obléknout zpět jako běžné spodní prádlo, ale zároveň se v případě potřeby dají rozepnout pro výměnu vkládací pleny, tak abyste nemuseli dítěti vysvlékat všechny vrstvy.