Bamboolik recenze

... aneb Kterak Bamboolik k hodnocení přišel

Bamboolik vám už více než 10 let nabízí kvalitní produkty lokální výroby. Všechny naše látkové pleny, látkové vložky i další produkty šijeme v Jihomoravském kraji v bezprostřední blízkosti našeho sídla tak, abychom mohli denně dohlížet na celý proces výroby. Naše produkty vždy pečlivě testujeme, ať už na našich vlastních dětech nebo přímo na sobě, abychom měli jistotu 100 % kvality.

To, jak jste s našimi produkty spokojeni i vy, naši zákazníci, se pak, mimo jiné, s radostí dozvídáme z vašich recenzí. Aby vaše hodnocení mohlo pravdivě posloužit i dalším zájemcům při výběru produktů, sbíráme recenze pouze z ověřených zdrojů.

Jedním takovým nástrojem je platforma Heuréka, na které si již mnoho let držíme certifikát „Ověřeno zákazníky“ - dlouhodobě s více než 97% zákaznické spokojenosti. Více o tom, jakých kritérií musí e-shop dosáhnout pro dosažení tohoto ocenění, se dozvíte tady. Dále patříme mezi nositele ocenění „Udržitelný e-shop“, udělovaný obchodům, které aktivně usilují o zachování naší planety pro život náš i našich dětí.

Jakým způsobem Heuréka recenze získáváme?

Při odeslání objednávky na našem e-shopu má každý zákazník možnost (nikoli povinnost) se rozhodnout, zda chce vyplnit dotazník spokojenosti v rámci programu Ověřeno zákazníky. V dotazníku můžete buďto jen pomocí hvězdiček ohodnotit, jak jste byli spokojeni s jednotlivými aspekty nákupu (např. délka dodací lhůty, doprava zboží, komunikace obchodu), anebo doplnit i slovní hodnocení. Pokud pouze „zaklikáte hvězdičky“, je vaše hodnocení započítáno do celkového průměru všech hodnocení za posledních 90 dní.

Pakliže zároveň vypíšete, s čím konkrétně jste byli při nákupu u nás spokojeni, nebo naopak jaké zlepšení byste uvítali, najdete vaši recenzi také ve výpisu všech hodnocení, na této stránce Heuréky. Tato textová hodnocení jsou pro nás velmi cenná, moc vám za ně děkujeme a opravdu se z nich těšíme. Rádi je proto vyvěšujeme i na domovské stránce našeho webu.

Bamboolik recenze na našich stránkách

Recenze na titulní stránku vybíráme tak, aby měly i pro ostatní zákazníky nějakou vypovídací hodnotu. Pokud by ve všech stálo jen „vše ok“, nejspíš vám to v rozhodování moc nepomůže, že? ;-) Na druhou stranu, „sáhodlouhé romány“ ve výběru pro hlavní stranu z technických důvodů vynecháváme. Obzvlášť při prohlížení z mobilu by se všem četly špatně. A tak zkrátka pro náš web vybíráme takové recenze, které mají obsahu „přiměřeně“ :-) Všechny ostatní ale kdykoli můžete najít přímo na již zmíněné stránce Heuréky.

Na našich stránkách je ale přeci jen jedno místo, kde oceníme i hodnocení, ve kterých se rozepíšete do většího detailu, a to je náš Blog. Vždy, když od vás dostaneme nějakou pěknou recenzi e-mailem, nejlépe včetně fotek, které dokládají, jak dobře vám naše produkty slouží, rádi ji v našem blogu vystavíme. Takový článek pak snadno poznáte podle žlutého rámečku s ikonkou novinového článku. Tyto recenze nijak neověřujeme.

Recenze na Googlu

Po odeslání objednávky máte také možnost ohodnotit náš obchod v našem firemním profilu na Googlu. I za toto hodnocení vám budeme vděční. Google recenze neověřuje, ale kontroluje a odstraňuje podvodný obsah, pokud je identifikován.

... Anebo zkrátka napište přímo nám!

Pokud se vám nechce sepisovat nic oficiálního, ale přesto nás chcete pochválit, nebo naopak máte nějaký návrh na vylepšení našich produktů či na doplnění našeho sortimentu, nebojte se nám kdykoli napsat do našeho chatovacího okna na webu, nebo třeba na sociálních sítích. Díky vaší zpětné vazbě můžeme naše výrobky neustále vylepšovat tak, abyste s nimi byli vždycky spokojení.