Inkontinence

Opakovaně použitelné inkontinenční pomůcky pro lehkou stresovou inkontinenci, těhotenskou nebo poporodní inkontinenci i závažnější formy urgentní a funkční inkontinence.

Dle výzkumů se inkontinence týká minimálně pětiny žen v České republice, to je více než 1 milion žen! 

Často se hovoří o snížení nadbytečné produkce jednorázového odpadu v souvislosti s látkovými plenami, postupně se do povědomí dostávají také opakovatelně použitelné menstruační pomůcky, především v souvislosti s jejich zdravotními přínosy. Znovu použitelné pomůcky však mohou stejně dobře sloužit i pro řešení problémů s únikem moči, a proto vám nabízíme látkové inkontinenční vložky nebo pratelné inkontinenční kalhotky, případně nepromokavé podložky pro ochranu matrace či jako vhodnou pomůcku při přebalování imobilních osob.

10 položek celkem

Cena

85639
185639

Značky

Položek k zobrazení: 10
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
181 Kč bez DPH
219 Kč

Látkové menstruační vložky vyrobené z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 91980
Noční / poporodní látkové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 182 Kč bez DPH
od 220 Kč

Velmi savé, avšak stále velmi prodyšné vložky ze 100% certifikované biobavlny evropského původu. Vhodné pro silné noční krvácení nebo jako porodnické vložky pro období šestinedělí.

Kód: 92232
hlavní fotka vložky 800x800
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Vysoce savé látkové vložky z certifikované biobavlny vhodné na noc nebo na období po porodu. Se saténovou dotykovou vrstvou.

Kód: 92230
Nepromokavé slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté, PUL
272 Kč bez DPH
329 Kč

Slipové vložky s nepromokavou vrstvou. Ideální velikost pro mladé dívky s první menstruací, anebo pro ženy se slabším krvácením. Vyrobené z certifikované biobavlny evropského...

Kód: 92746
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 388 Kč bez DPH
od 469 Kč

Menstruační vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Výhodné sady po více kusech. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. 

Kód: 99431
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén | 2. jakost
70 Kč bez DPH
85 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu 2. jakost - drobné vady, sleva 50% z původní...

+ další
Kód: 99866002
Látkové menstruační vložky z biobavlny se saténovou úpravou | Bamboolik
od 528 Kč bez DPH
od 639 Kč

Menstruační vložky z biobavlny se saténovou dotykovou vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92252
Látkové slipové vložky z biobavlny se saténovou úpravou ve výhodných sadách | Bamboolik
od 412 Kč bez DPH
od 499 Kč

Intimní vložky z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92250
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
140 Kč bez DPH
169 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 99868
Pratelná přebalovací podložka Bamboolik
od 330 Kč bez DPH
od 399 Kč

Univerzální dětská podložka na přebalování o rozměrech 70 x 50 cm. Hodí se na přebalovací pult nebo komodu, do přebalovací tašky nebo jako podložka do postýlky. 

Kód: 99838

Ekologické hygienické potřeby - pro řešení problémů s inkontinencí

Více než pětina žen trpí nějakou formou inkontinence, tedy nekontrolovatelného úniku moči. Nejčastěji se s tímto problémem setkávají v období těhotenství nebo se objeví v důsledku ochabnutí svalů pánevního dna po porodu. Častou příčinou lehčích forem inkontinence mohou být také záněty či jiné gynekologické potíže, které mnohdy způsobují nebo zhoršují chemické složky či parfemace obsažené v jednorázových vložkách.

Existuje ale jednoduché řešení: nahradit jednorázové pomůcky těmi znovupoužitelnými. Například látkovými vložkami nebo kalhotkami.

Inkontinenční  vložky Bamboolik jsou neuvěřitelně příjemné, ušité z certifikované biobavlny evropského původu. Díky použitým materiálům jsou mnohem prodyšnější než jednorázové. Jsou tenoučké, a přitom super-savé. Jejich údržba je velmi jednoduchá, což zjistíte po přečtení našeho článku na toto téma. 

Pokud vložky nejsou pro vás to pravé, vyzkoušejte místo nich inkontinenční kalhotky.