Doručení balíčku před Vánoci dopravci garantují pro objednávky zaplacené do 18. 12. do 7:00. Pozor! Zásilkovna zkrátila úložní dobu zásilek pro vánoční období (od 1.11. do 20.12.): na výdejních místech - 5 dní, v Z-Boxech - jen 2 dny. Nezapomeňte si balíček včas vyzvednout!

Jednovelikostní svrchní kalhotky

Svrchní kalhotky - nepromokavá, avšak prodyšná vrstva látkových plenek plenkového systému AI2 - Vše ve dvou. Svrchní kalhotky jsou u Bambooliku bestsellerem! Mají skvěle vychytaný štíhlý střih a dvojí gumičky kolem nožiček, takže jsou naprosto spolehlivé. Jsou použitelné s jakýmikoliv vkládacími plenkami z naší nabídky.

Jednovelikostní svrchní kalhotky využijete už od narození v případě, že má miminko porodní váhu cca 3.5 kg a vyšší. Tyto kalhotky jim pak budou sloužit až do odplenkování. V případě, že se vám narodí drobnější miminko, můžete buďto počkat pár týdnů, než do jednovelikostních kalhotek doroste, anebo si pořídit novorozenecké svrchní kalhotky, které padnou dětem už od 2 kg. 

1 položek celkem

Cena

299300
1299300

Značky

Položek k zobrazení: 1

Svrchní kalhotky - nepromokavá vrstva pro látkové pleny 

Svrchní kalhotky DUO jsou opravdu univerzální. Poskytují nepromokavou, ale prodyšnou vrstvu pro jakýkoliv typ vkládacích plen. Do kalhotek můžete vložit například: 

- AI2 pleny z naší nabídky - to nejvariabilnější plenkové řešení
- vícevrstvé pleny - univerzální, jednoduché na skládání, ekonomické
- klasické čtvercové pleny - nejlevnější přebalení do látkových plen, ideální pro novorozence
- kalhotkové plenky - pro spolehlivou ochranu před protečením stolice do kalhotek

Podívejte se taky na naše natahovací svrchní kalhotky - ty jsou skvělé pro větší děti, které u přebalování odmítají ležet, nebo přes hodně vycpanou noční plenu. Velmi je také oceníte při nošení v šátku či nosítku.