EKO menstruace

Pro zdravější menstruaci - a to jak pro vás, tak pro životní prostředí. Opakovaně použitelné menstruační pomůcky, na vnitřní (menstruační kalíšek) i vnější použití (pratelné látkové vložky a intimky, a také menstruační kalhotky).

Tápete v tom, jaké menstruační pomůcky se hodí kdy a pro koho? Přečtěte si náš článek Vložky vs tampony. Nebo článek, ve kterém se věnujeme alternativním menstruačním pomůckám – aby příroda nekrvácela :) O snížení nadbytečné produkce jednorázového odpadu se často mluví v souvislosti s látkovými plenami, ale látkové vložky a další znovupoužitelné menstruační pomůcky zde hrají taky významnou roli. Nemluvě o jejich zdravotních přínosech pro vás. 

22 položek celkem

Cena

31849
131849

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Položek k zobrazení: 22
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
140 Kč bez DPH
169 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 99868
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněný satén | 2. jakost
70 Kč bez DPH
85 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu 2. jakost - drobné vady, sleva 50% z původní...

+ další
Kód: 99866002
Látkové slipové vložky z biobavlny se saténovou úpravou ve výhodných sadách | Bamboolik
od 412 Kč bez DPH
od 499 Kč

Intimní vložky z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92250
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněný satén
181 Kč bez DPH
219 Kč

Látkové menstruační vložky vyrobené z biobavlny se saténovou kontaktní vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - možnost množstevních slev.

Kód: 91980
Látkové menstruační vložky z biobavlny se saténovou úpravou | Bamboolik
od 528 Kč bez DPH
od 639 Kč

Menstruační vložky z biobavlny se saténovou dotykovou vrstvou. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady více kusů.

Kód: 92252
hlavní fotka vložky 800x800
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Vysoce savé látkové vložky z certifikované biobavlny vhodné na noc nebo na období po porodu. Se saténovou dotykovou vrstvou.

Kód: 92230
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 272 Kč bez DPH
od 329 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny evropského původu. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Výhodné sady po více kusech.

Kód: 99198
Slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté - 2. jakost
50 Kč bez DPH
60 Kč

Intimní vložky vyrobené z certifikované biobavlny evropského původu. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. Po 1 kusu - 2. jakost - drobné vady, sleva 50% z původní ceny.

Kód: 99206002
Nepromokavé slipové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté, PUL
272 Kč bez DPH
329 Kč

Slipové vložky s nepromokavou vrstvou. Ideální velikost pro mladé dívky s první menstruací, anebo pro ženy se slabším krvácením. Vyrobené z certifikované biobavlny evropského...

Kód: 92746
Menstruační vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 388 Kč bez DPH
od 469 Kč

Menstruační vložky z certifikované biobavlny evropského původu. Výhodné sady po více kusech. Ušité v ČR ženami v sociální šicí dílně. 

Kód: 99431
Noční / poporodní látkové vložky Bamboolik  - biobavlněné froté
od 182 Kč bez DPH
od 220 Kč

Velmi savé, avšak stále velmi prodyšné vložky ze 100% certifikované biobavlny evropského původu. Vhodné pro silné noční krvácení nebo jako porodnické vložky pro období šestinedělí.

Kód: 92232
Sada 4 ks denních a slipových látkových vložek | Bamboolik
437 Kč bez DPH
529 Kč

Sada 2 ks denních vložek a 2 ks intimních vložek z biobavlněného froté. Vložky jsou velmi prodyšné, přesto naprosto spolehlivé, šetrné k  pokožce i k  životnímu prostředí....

+ další
Kód: 99782
Nahoru
Další produkty

Ekologické hygienické potřeby - pro zdravou menstruaci

Jedna průměrná žena vyprodukuje za svůj plodný život cca 150 kg obtížně rozložitelného odpadu v podobě jednorázových menstruačních pomůcek. Mnoho žen také trápí gynekologické potíže, které často způsobují nebo zhoršují chemické složky či parfemace obsažené v jednorázových vložkách či tamponech.

Existuje ale jednoduché řešení: nahradit jednorázové pomůcky těmi znovupoužitelnými. Například látkovými menstruačními vložkami.

Látkové vložky Bamboolik jsou neuvěřitelně příjemné, ušité z certifikované biobavlny evropského původu. Díky použitým materiálům jsou mnohem prodyšnější než jednorázové. Jsou tenoučké, a přitom super-savé. Jejich údržba je velmi jednoduchá, což zjistíte po přečtení našeho článku na toto téma. 

Pokud vložky nejsou pro vás to pravé, vyzkoušejte místo nich menstruační kalhotky nebo menstruační kalíšek.