Domů / Systémy sad Bamboolik
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Systémy sad Bamboolik

Z našich ostatních článků víte, jaké jsou typy plenek i jaká plenka je pro Vás ta pravá, dostali jste tipy, jak sestavit výbavičku. Už tedy zbývá jen zorientovat se v systému sad. Je pravda, že jich Bamboolik nemá málo; to proto, že se snaží myslet na všechny a zároveň se v sestavení sad promítá několik faktorů: velikost sady co do počtu plen, typ plen, velikost miminka. S orientací vám pomůže následující vodítko:

Tříděno dle velikosti má Bamboolik tři typy sad:

  • Denní testovací sady: pokryjí obvykle 5 přebalení a jak již název napovídá, jsou určeny k ozkoušení látkování během jednoho dne. Na plné látkování vám rozhodně stačit nebudou, ale na zkoušku nebo jako dárek nastávající mamince jsou skvělé. Podívejte se na všechny denní sady v naší nabídce! 

Malá sada Bamboolik

  • Střední sady: na 10-12 přebalení, což je obvykle polovina plné látkové výbavy. S oblibou si je pořizují maminky, které chtějí Bamboolikovy plenky kombinovat s jinými plenkami, ať už jednorázovými, čtvercovými plenami po mamince nebo už mají dost jiných plenek poděděných od kamarádek. A z jakých standardních sad můžete vybírat? Stačí kliknout!

Střední sada Bamboolik

Velká sada Bamboolik

Tříděno dle druhů plen má Bamboolik dva typy sad:

Jednodruhové (složené výhradně z  AI2 plen), anebo 
kombinované, (kombinací jsou plenky kapsové a AI2).

Barevně jsou všechny sady univerzální.

Samostatnou řadou jsou potom MiniMimi plenky, určené pro ta nejmenší miminka. Většině dětí sice Bamboolikovy jednovelikostní plenky sednou dobře už od narození, ale pro maminky dětí nedonošených, dvojčátek, dětí s velmi nízkou porodní hmotností nebo jen pro ty, kteří chtějí prvních pár měsíců života svým drobečkům dopřát maximální komfort, jsou určeny tyto maličké plenky. Jedná se o  kalhotkové novorozenecké pleny, které se kombinují se svrchními novorozeneckými kalhotkami. Nejste si jisti nákupem novorozeneckých plen? Podívejte se na nabídku naší MiniMimi půjčovny ;-)

MiniMimi svrchní kalhotky Bamboolik

Stále jste si nevybrali? Měli byste raději víc kousků od téhle pleny a méně od té druhé a k tomu jinou barvu svrchních kalhotek? Potom je nejlepším řešením kontaktovat některou z našich látkových poradkyň a nechat si sestavit zvýhodněnou sadu přímo vašemu děťátku na míru :-)