Čisticí prášek na menstruační kalíšek | Tierra Verde

Kód: 92634
139 Kč 115 Kč bez DPH 70 Kč / 100 g
Máme skladem
Možnosti doručení

Přípravek pro  snadnou údržbu menstruačního kalíšku. Odstraňuje zabarvení i  případný zápach. Zároveň je šetrný k životnímu prostředí a  biologicky rychle odbouratelný. Neobsahuje chlor. Dóza 200 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí prášek na menstruační kalíšek Tierra Verde

Co je to a jak to funguje

I když kalíšek poctivě vyvařujete, může po čase změnit barvu. Prášek na  bázi sody bicarbony a  perkarbonátu kalíšek dokonale vyčistí, aby vám mohl sloužit dlouhé roky. 

Jak se používá

  • Pravidelně po  každém cyklu: Přiveďte k  varu asi 300 ml vody, přidejte lžičku prášku a do roztoku ponořte celý menstruační kalíšek. Vařte několik minut. Pozor, ať se voda nevypaří. Kontakt se suchým rozpáleným povrchem pomůcku nenávratně poškodí. Po  vyvaření kalíšek důkladně omyjte čistou vodou.
  • V případě zabarvení kalíšku a  starých skvrn:  Přiveďte k  varu 300 ml vody a  odstavte. Přidejte polévkovou lžíci čisticího prášku a  kalíšek ponořte do  vody. Nechte působit několik hodin (nejlépe přes noc).  Poté kalíšek pečlivě umyjte čistou vodou.

 

Složení:

> 30 % peruhličitan sodný, > 30 % hydrogenuhličitan sodný

 

Certifikát Ecogarantie

Produkt obdržel mezinárodně uznávaný certifikát Ecogarantie, který zaručuje, že tento produkt splňuje přísné ekologické požadavky. Více o něm se dozvíte na záložce Certifikace. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k menstruační hygieně
Hmotnost: 0.2 kg
Značka: Tierra Verde
Požadované vlastnosti: Přípravky na desinfekci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: