Doručení balíčku před Vánoci dopravci garantují pro objednávky zaplacené do 18. 12. do 7:00. Pozor! Zásilkovna zkrátila úložní dobu zásilek pro vánoční období (od 1.11. do 20.12.): na výdejních místech - 5 dní, v Z-Boxech - jen 2 dny. Nezapomeňte si balíček včas vyzvednout!

Denní kalhotkové pleny

Kalhotkové plenky na denní použití. Pro ty, kdo preferují plenkové kalhotky, přes které obléknou ještě nepromokavé svrchní kalhotky.

Denní plenkové kalhotky Bamboolik jsou moderní a ekologicky šetrnou alternativou k jednorázovým plenkám. Jejich opakované použití pomáhá snižovat produkci odpadu.

K dispozici jsou v různých barevných provedeních a vzorech. Můžete si také vybrat ze dvou úprav materiálů - biobavlněné kalhotkové plenky zvolte, pokud požadujete přírodní materiál. Stal-Dry kalhotkové pleny zase oceníte v případě, že chcete miminku zajistit pocit suchého zadečku.

V případě denních kalhotkových plen s vkládací plenou najdete vždy uvnitř savou vrstvu v podobě dlouhé vkládací pleny z biobavlny. Máte také možnost zvolit si kalhotkovou plenu samotnou, bez vkládací pleny, v případě že už doma zásobu vkládacích plen máte.

3 položek celkem

Cena

234600
1234600

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
STAY DRY Fitted Diaper  / STAY DRY Höschenwindel Bamboolik
Vánoční slevy
749 Kč–20 %
od 495 Kč bez DPH
od 599 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou pro zajištění pocitu sucha po celou noc. Neprůstřelné plenkové kalhotky, přes které...

Kód: 92403
STAY DRY Kalhotková plenka - Bamboolik
Vánoční slevy
649 Kč–20 %
od 429 Kč bez DPH
od 519 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou pro zajištění pocitu sucha, nebo pro děti s citlivou pokožkou. Neprůstřelné plenkové...

Kód: 92391
STAY DRY Kalhotková plenka - Bamboolik
Vánoční slevy
469 Kč–50 %
od 193 Kč bez DPH
od 234 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného  biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou pro zajištění pocitu sucha, nebo pro děti s citlivou pokožkou. Neprůstřelné...

Kód: 92380

Plenkové kalhotky Bamboolik: Hlavní výhody

Naše plenkové kalhotky pro denní použití nabízejí několik výhod, díky kterým jsou oblíbené mezi rodiči - kvalitní materiál, pohodlné nošení, prodyšnost a snadná údržba. Spolu s nepromokavými kalhotkami tvoří skvělou ochranu proti protečení.

Pokud se chcete dozvědět více o kalhotkových plenkách, hodně prozradí následující video. Uvidíte, jak se plenky oblékají, a jaké vkládací plenky můžete vložit do kapsy. Video Vám pomůže při rozhodování ohledně výběru. Anebo nám kdykoli napište, pomůžeme Vám vybrat tu správnou látkovou plenu pro Vaše miminko.