Denní kalhotkové pleny

Kalhotkové plenky na denní použití. Pro ty, kdo preferují plenkové kalhotky, přes které obléknou ještě nepromokavé svrchní kalhotky.

Denní plenkové kalhotky Bamboolik jsou moderní a ekologicky šetrnou alternativou k jednorázovým plenkám. Jejich opakované použití pomáhá snižovat produkci odpadu.

K dispozici jsou v různých barevných provedeních a vzorech. Můžete si také vybrat ze dvou úprav materiálů - biobavlněné kalhotkové plenky zvolte, pokud požadujete přírodní materiál. Stal-Dry kalhotkové pleny zase oceníte v případě, že chcete miminku zajistit pocit suchého zadečku.

V případě denních kalhotkových plen s vkládací plenou najdete vždy uvnitř savou vrstvu v podobě dlouhé vkládací pleny z biobavlny. Máte také možnost zvolit si kalhotkovou plenu samotnou, bez vkládací pleny, v případě že už doma zásobu vkládacích plen máte.

3 položek celkem

Cena

235649
1235649

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
Savá kalhotková plenka z certifikovaného  biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou, plenky v akci | Bamboolik
194 Kč bez DPH
235 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného  biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou pro zajištění pocitu sucha, nebo pro děti s citlivou pokožkou. Neprůstřelné...

+ další
Kód: 92381002
STAY DRY Kalhotková plenka - Bamboolik
536 Kč bez DPH
649 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou pro zajištění pocitu sucha, nebo pro děti s citlivou pokožkou. Neprůstřelné plenkové...

Kód: 92391
STAY DRY Kalhotková plenka - Bamboolik
388 Kč bez DPH
469 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného  biobavlněného úpletu, se Stay-Dry dotykovou vrstvou pro zajištění pocitu sucha, nebo pro děti s citlivou pokožkou. Neprůstřelné...

Kód: 92381

Plenkové kalhotky Bamboolik: Hlavní výhody

Naše plenkové kalhotky pro denní použití nabízejí několik výhod, díky kterým jsou oblíbené mezi rodiči - kvalitní materiál, pohodlné nošení, prodyšnost a snadná údržba. Spolu s nepromokavými kalhotkami tvoří skvělou ochranu proti protečení.

Pokud se chcete dozvědět více o kalhotkových plenkách, hodně prozradí následující video. Uvidíte, jak se plenky oblékají, a jaké vkládací plenky můžete vložit do kapsy. Video Vám pomůže při rozhodování ohledně výběru. Anebo nám kdykoli napište, pomůžeme Vám vybrat tu správnou látkovou plenu pro Vaše miminko.