Jednorázové vkládací pleny

Na půl cesty mezi látkovými a jednorázovými plenami: Jednorázové vkládací pleny - ideální nejen na cesty.

Bamboolikovy jednorázové vkládací plenky představují kompromis mezi látkovými a jednorázovými plenami. Jsou ideálním produktem na dovolenou, pokud se chystáte někam, kde nemůžete či nechcete pravidelně prát. Použijete je se svrchními kalhotkamitréninkovými kalhotkami, či AIO kapsami. Savý vnitřek po použití jednoduše vyhodíte. 

Čtení nepovažujete za tak názorné? Zkuste video:

 

 

Na co se nás nejčastěji ptáte v souvislosti s jednorázovými jádry:

V jakých situacích jednorázová jádra nejlépe využijete?

-      Na horách či na letní dovolené: Pokud vás čeká dovolená, na které byste rádi využili svoji látkovací výbavu, aniž by to nepřiměřeně narušilo váš komfort, anebo kde nemáte možnost pravidelně prát v pračce.

-      Při tréninku na nočník: Vykazujete střídavé úspěchy s nočníkem, nicméně ještě to není úplně ono. Při cestování MHD nebo v autě při přejezdu k babičce z pochopitelných důvodů nechcete řešit počurané oblečení, anebo v noci převlékat povlečení. Jednorázové pleny považujete za krok zpět.

-      Vaše dítě už je během dne bez plen, ale v noci ještě plenku potřebuje: Máte tedy spotřebu jedné pleny denně, a nemáte je každé 2 dny s čím prát. I tady skvěle využijete jednorázová jádra, a svrchní kalhotky vyperete cca jednou za týden, až nastřádáte dost prádla pro praní na 60 (Podle nás se ho v domácnosti s dětmi najde dost - ručníky, utěrky, prostěradla, hadry po úklidu stolu či podlahy poté, co vaši miláčci posvačili, apod.)

Jaké mají Bamboolikovy vkládací plenky výhody?

-      Obsahují minimum chemie (neobsahují žádný absorbční gel, nejsou uměle parfemované ani bělené).

-       Kůže může dýchat, neboť nepromokavá vrstva je zajištěna voděodolnou a přitom prodyšnou látkou.

-       Užijete si svoje krásné svrchní kalhotky či AIO kapsy i na dovolené :-)

Proč jednorázové vkládací plenky a ne „pampersky“?

Celulózové vkládací pleny jsou oproti jednorázovým plenkám v podstatě přírodní. Jednorázové vkládací plenky Bamboolik navíc neobsahují žádnou parfemaci ani bělidla, které mohou citlivou dětskou pokožku dráždit. Naše životní prostředí pak potěší, že vkládací pleny neobsahují lepítka ani gumičky. 

Dalším rozdílem je prodyšnost: u jednorázových plenek zajišťují nepromokavost nepříliš prodyšné vrstvy podobné igelitu, takže děti mají tendenci se v nich zapařovat a opruzovat. U jednorázových vkládacích plenek je nepromokavost zajištěna svrchními kalhotkami, které fungují podobně jako moderní membránové bundy – nepropustí vlhkost ven, ale jsou prodyšné a díky tomu „větrají“.

Kolik to stojí?

Přebalování s využitím jednorázových vkládacích plenek je dražší než používání moderních látkových plen a levnější než používání ekologických jednorázových plenek. Jedno přebalení do Bamboolikových jednorázových jader vás (za předpokladu, že svrchní kalhotky nebo AIO kapsu už máte doma) vyjde od 5 Kč (pro malého kojence nebo naopak trénující batolátko, kterým stačí 1 ks celulózové vkládací plenky) do 10 Kč (pro produktivní borce, kteří potřebují 2 ks vkládací plenky najednou).

Jednorázové vkládací plenky jsou skvělým doplňkem k našim plenám – díky nim můžete zkombinovat výhody jednorázu a látkových plenek.

Užijte si dovolenou a krásné cesty!