Kalhotkové pleny

Savá vrstva látkových plenek. Velmi savé plenkové kalhotky, přes které obléknete nepromokavou vrstvu - svrchní kalhotky. V naší nabídce najdete plenkové kalhotky ve 3 velikostech - Novorozenecké pleny, jednovelikostní pleny, a XL velikost plen pro velké děti. U jednovelikostních kalhotkových plen si pak dle potřebné savosti můžete zvolit buďto pleny na noc, nebo denní kalhotkové plenky.

Kalhotkové pleny jsou vlastně taková nejvíc propracovaná verze savé vrstvy pro AI2 pleny (plenkový systém All-in-2, „vše ve dvou“). Narozdíl od obyčejných vkládacích plenek má kalhotková plenka vychytaný kalhotkový střih, díky kterému skvěle sedí. Má gumičky kolem nožiček a vzadu na zádíčkách, takže krásně přiléhá k tělu.

Plenkové kalhotky se používají s nepromokavými svrchními kalhotkami, kterými vytvoříte druhou ochranu proti protečení kolem nožiček miminka. Díky tomu je kombinace kalhotková plenka + svrchní kalhotky snad nejneprůstřelnější látkovou plenou vůbec. Dvojí ochranu na zádíčkách a kolem nožiček jen tak něco neprorazí, a to ani tekutá stolice plně kojených dětí.

2 položek celkem

Cena

529799
1529799

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
XL biobavlněná | Kalhotková plenka - Bambooliks
660 Kč bez DPH
799 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, ve velikosti XL pro větší děti (s váhou cca 15-25 kg). Neprůstřelné plenkové kalhotky, přes které oblečete...

+ další
Kód: 92360
XL biobavlněná | Kalhotková plenka - Bamboolik
437 Kč bez DPH
529 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, ve velikosti XL pro větší děti (s váhou cca 15-25 kg). Neprůstřelné plenkové kalhotky, přes které oblečete...

+ další
Kód: 92361

Plenkové kalhotky z biobavlny

Kalhotkové pleny Bamboolik jsou ušity z certifikované biobavlny evropského původu. S látkovými plenkami z biobavlny chráníte životní prostředí dvakrát: Jednou tím, že zvolíte látkové plenky namísto jednorázových, a podruhé tím, že si vyberete plenky z udržitelného materiálu.

Kalhotkové plenky mají kapsu, do které vložíte jakoukoliv vkládací plenku. Vždy si můžete zvolit variantu bez vkládací pleny, pokud už doma dostatečnou zásobu savých vkládacích plen máte. Anebo verzi včetně vkládací pleny, podle potřebné savosti - u jednovelikostních plenkových kalhotek nabízíme extra savou variantu pleny na noc, která obsahuje vícevrstvou plenu z biobavlny, anebo plenu pro denní použití, která je vycpaná dlouhou vkládací plenou z biobavlny. Novorozenecké pleny pak obsahují krátkou vkládací plenu z biobavlny, zatímco XL pleny pro velké děti mají opět extra savou vícerstvou plenu z biobavlny.

Všechny zmíněné vkládací pleny jsou naprosto kompatibilní s celým naším AI2 plenkovým systémem, takže se dají využít i jinak, než v kapse kalhotkové plenky.

Naše plenkové kalhotky navíc nabízíme ve dvou úpravách dotykové vrstvy - vnitřní kapsy. Ve všech velikostech najdete verzi biobavlněnou - ta je tvořena z 80 % biobavlnou a z 20 % recyklovaným polyesterem, pro co nejvyšší udržitelnost. Tento materiál je velmi savý a velmi příjemný na omak. U denních a nočních jednovelikostních plen pak najdete i verzi Stay-Dry, pro zachování pocitu sucha.