Kam s nimi? (Nový život pro použité kartonové krabice a obalový materiál)

Nový život pro použité kartonové krabice a obalový materiál. Jak se zapojit?

Redukujeme s Reduca.cz aneb Kam s nimi?

Ano, kultovní otázka, kterou si kladl už Jan Neruda, je stále aktuální i v dnešní moderní internetové době. Jenom už neřešíme, kam se slamníkem, ale co s použitými krabicemi a jiným obalovým materiálem. 

Všichni to známe: nakupujeme na internetu čím dál tím víc a kolikrát se nestačíme divit, kolik obalového materiálu nám dorazí domů spolu s objednaným zbožím. Pro pár krabic doma najdete využití, ale po čase se začnou hromadit. A tak je vyhodíte. Nebo ne?

My v Bambooliku všechny krabice poctivě nosíme do práce. A balíme do nich naše balíčky. Takže pokud se vám stane, že vám od nás přijde objednávka v krabici od vloček nebo krabičce od čaje (true story!!), nelekejte se. Jenom jsme se zařekli, že nové krabice pro naše objednávky kupovat ne a ne a nebudeme.

Stejnou filozofií se řídí sdílí celá řada českých výrobců a e-shopů. A naprostá většina z nich je otevřená tomu, abyste se u nich stavili s krabicemi, které doma nevyužijete. Reduca.cz nyní dala dohromady pěkný seznam odběrních míst pro použité krabice a jiný obalový materiál. Najdete ho zde - a Bamboolik je tam samozřejmě taky.

Jdete do toho s námi?

Kartonové krabice - Kam s nimi

(Plus bychom rádi podotkli, že nechceme kritizovat použité množství obalového materiálu nebo velikost krabic. Sami víme, že někdy zasáhnou vnější okolnosti a dobrý úmysl zůstane pouze v teorii. Věděli jste například, že některé dopravní společnosti mají normy na to, jak mají být zabalené balíčky, které jsou ochotni převzít k přepravě a jak velké krabice můžete použít? My jsme to taky nevěděli, dokud to po nás nechtěli. Takže se snažíme, udržet v oběhu ty krabice, které už tam jsou, a další nepřidávat. Howgh.)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení