Mušelínové a čtvercové plenky

Klasické čtvercové látkové plenky extra kvality, a mušelínové plenky z biobavlněného mušelínu evropského původu. Plenky vyrobené v ČR. 

Jsou praktickou a tradiční volbou pro rodiče. Plenky můžete používat se svrchními kalhotkami zhruba do 3 měsíců věku dítěte.
Potom už nebudou s největší pravděpodobností dostatečně savé. Ale v kombinaci s vkládacími plenkami savost navýšíte a můžete je nadále využívat.

Zde můžete vidět ve videu podrobný návod, jak přebalovat s látkovými plenkami. 

3 položek celkem

Cena

69199
169199

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
Mušelínové pleny z certifikované biobavlny evropského původu | Bamboolik
164 Kč bez DPH
199 Kč

Čtvercová mušelínová plena z certifikované biobavlny evropského původu, 69x69 cm. Klasická čtvercová plena, kterou potřebuje do výbavičky úplně každý.

+ další
Kód: 99795
Mušelínové pleny z certifikované biobavlny evropského původu| Přírodní | 2. jakost | Bamboolik
83 Kč bez DPH
100 Kč

Čtvercová mušelínová plena z certifikované biobavlny evropského původu, 69x69 cm. Klasická čtvercová plena, kterou potřebuje do výbavičky úplně každý. 2. jakost - drobné vady,...

+ další
Kód: 99779002
Snappi sponka je praktický doplněk pro skládání látkových plen. Snadno s ní vytvoříte kalhotkový sklad ze čtvercové pleny | Bamboolik
Snappi sponka
Máme skladem
od 57 Kč bez DPH
od 69 Kč

Snappi sponka. Slouží k upevnění kalhotkového skladu u Bamboolikovy AI2 Duo tvarované plenky, či kterékoli čtvercové nebo vícevrstvé pleny.

Kód: 91342

Mušelínové plenky na dovolené 

Na sluníčku jsou mušelínové plenky suché během chvilky, proto je doporučujeme i jako skvělou alternativu na dovolenou, pokud nechcete přejít na jednorázové. Více se dočtete zde v článku „Jak na plenky na dovolené“.