Tento týden očekáváme nával objednávek. Děláme co můžeme, abychom balíčky expedovali obratem, ale mírné zpoždění může nastat. Děkujeme za pochopení!

Plenky v akci na léto! K tomu doprava zdarma

Plenky v akci | Bamboolik

Plenky v akci na léto! K tomu doprava zdarma

Látkové plenky v akci se slevou až 40 % ! K tomu slevy na menstruační kalhotky a další udržitelnou menstruační hygienu. Podívejte se na naše letní akce – při nákupu nad 500 Kč máte dopravu zdarma!


Plenky v akci


Látkové plenky šetří životní prostředí i rodinný rozpočet, to je známá věc. A pokud plenky nakoupíte výhodně v akci, o to větší částku ušetříte. Je jedno, jestli nakupujete výbavičku pro miminko, které se teprve narodí, nebo už látkové plenky používáte a potřebujete doplnit pár kousků.

V našich letních slevách si vybere každý. Slevy máme až 40 %!

 

svrchní kalhotky | Bamboolik

Ve slevě máme i náš bestseller: 

Svrchní plenkové kalhotky

svrchní kalhotky | Bamboolik
kalhotová plenka květy | Bamboolik Případně kapsové plenky typu All-in-One, které jsou na používání stejně jednoduché, jako jednorázové pleny. kapsová plenka austrálie | Bamboolik
kalhotková plenka baletky | Bamboolik Nebo mrkněte na kalhotkové plenky v pestrobarevných vzorech. kalhotková plenka velryby | Bamboolik

 

Levně u nás pořídíte také plenkové sady.

Sada látkových plen | Bamboolik
Menstruační kalhotky


Menstruační kalhotky jsou na léto bezkonkurenčně nejpohodlnější a nejpraktičtější menstruační pomůcka! V zimě máme ke kalhotkám svoje připomínky (pokud máte silnou menstruaci, musíte si kalhotky během dne měnit a to je v zimě celkem nepohodlné). Zato v létě pod šaty nebo sukni neznáme nic lepšího. Jako bonus nemusíte řešit, že vám někde něco vykoukne, pokud zafouká letní větřík. Menstruační kalhotky jsou k nerozeznání od běžného spodního prádla.

menstruační kalhotky | Bamboolik

 

Omrknout menstruační kalhotky ve slevě

 

Látkové vložky


Výhodnou nabídku máme i pro ty, kdo nedají dopustit na vložky. Látkové vložky jsou prodyšnější, než jednorázové, jsou pohodlnější i hezčí. Pokud máte obavy z údržby, rozptýlíte je v našem článku Jak prát látkové vložky.

 

Podívat se na látkové vložky se slevou

 

Těm, kdo preferují vnitřní menstruační pomůcky, můžeme nabídnout menstruační kalíšek. Taky s letní slevou, pochopitelně.

 

látkové vložky | Bamboolik

Doprava zdarma


A jako bonus pro vás v létě jezdíme zdarma! Pokud si u nás objednáte zboží nad 500 Kč, dopravné za vaši objednávku zaplatíme my.

Tato nabídka platí pro naše maloobchodní zákazníky a využít ji můžete do 6. srpna.

 

Hezké léto!!